Nový vedúci retail tímu v Cushman & Wakefield SK

Stal sa ním Pavol Kopernický, ktorý prevzal vedenie retail tímu na Slovensku. V rámci svojho pôsobiska sa zameriava na rozvoj podnikateľských aktivít so slovenskými, ale aj zahraničnými spoločnosťami.

 

pavol kopernicky v

 

Pavol Kopernický je Associate spoločnosti a súčasťou skupiny vedúcich retailu v Cushman & Wakefield pre strednú Európu, pod vedením Jana Kotrbáčka, partnera spoločnosti a vedúceho CEE retail tímu. Je taktiež súčasťou C&W Retail Redevelopment tímu pre EMEA región.

 

Na starosti má viacero retailových projektov na Slovensku, kde sprostredkováva prenájom, opätovný prenájom a zastupuje nájomcov. V bratislavskej pobočke Cushman & Wakefield pracuje od roku 2020, kde do retail tímu nastúpil po troch rokoch opäť, tentokrát ako vedúci tímu.

 

Oblasti realít sa venuje už 20 rokov, od začiatku svojej pracovnej kariéry. Pavol Kopernický má rozsiahle skúsenosti v oblasti retailu a to s retailovým developmentom, redevelopmentom, prenájmom, projektovým manažmentom a korporátnym podnikaním na dynamických troch strednej Európy, Stredného východu a Zakaukazského regiónu.

 

Zdroj: Cushman & Wakefield

 

Video

Hašlerky oslavujú 100 rokov


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW