Ako vnímajú slovenské firmy trendy v oblasti ľudských zdrojov?

ludskezdroje2020 mTémou roka v oblasti ľudských zdrojov je pre slovenské firmy budovanie a udržiavanie znalostí naprieč meniacou sa pracovnou silou. V prieskume spoločnosti Deloitte s názvom „Globálne trendy v oblasti ľudských zdrojov na rok 2020“ to uviedlo až 78 % účastníkov zo Slovenska.

Čítať ďalej...

Ako efektívne zrealizovať inventúru?

inventura2020 mInventúra je pre mnohých podnikateľov strašiakom. Kvalitne zrealizovaná inventúra je však pre firmu veľkým prínosom. Pozreli sme sa na najčastejšie chyby, ktorých sa firmy dopúšťajú, ako aj na niektoré súčasné trendy v tejto oblasti.

Čítať ďalej...

Ako ďalej s gastrolístkami?

gastrace2malaPo niekoľkých rokoch opäť ožíva diskusia, ktorá sa týka papierových stravných poukážok tzv. gastrolístkov. Zrušiť ich alebo nie? Názory sú rôzne.

Čítať ďalej...

Kedy sa zbavíme polovice papierových pokladničných blokov?

papierovyblok mNiet pochýb o tom, že papierové pokladničné bloky budú časom minulosťou. Ako rýchlo ich nahradia digitálne alternatívy?

Čítať ďalej...

Nakupovanie na Facebooku a Instagrame posilní m-commerce

nakupovanie fb mNakupovanie prostredníctvom smartfónov sa stáva bežnou záležitosťou a nie je len doménou mladších zákazníkov. V blízkej budúcnosti nás čaká prudký nárast m-commerce akcelerovaný možnosťou nákupov priamo v prostredí sociálnych sietí.

Čítať ďalej...

Koronavírus zvýraznil dôležitosť predaja z dvora

predajzdvora mZáujem o čerstvé lokálne potraviny rastie aj na Slovensku. Do istej miery tomu pomohla pandémia koronavírusu. Spotrebiteľ žiada bezproblémovo dostupné, kvalitné a domáce potraviny, ktoré nie sú spojené s potravinovými kauzami.

Čítať ďalej...

Video

New Retail Summit 2020 v 1 minúte

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW