kaufland

kaufland veggie banner l

kaufland

Sú obchodníci na Slovensku pripravení na omnichannel?

shopsys300x200Keď si zákazník objedná výrobok online, môže ho pohodlne reklamovať aj v kamennej predajni? Ktoré sektory sú na omnichannel pripravené už dnes a v ktorých majú obchodníci pôsobiaci na Slovensku rezervy?

Čítať ďalej...

Konferencia Brand Management 2021 rozbehne marketing

brand managementSpoločnosť Blue Events usporiada 13. októbra 2021 najväčšiu českú konferenciu o značkách Brand Management. Akcia prebehne naživo v Cubex Centre Praha. Cieľom je dodať odvahu tým, čo veria v hodnotu marketingu.

Čítať ďalej...

Retail Summit 2021 povzbudil obchodníkov k spolupráci v novej realite

retail summit 2021Takmer tisíc kľúčových retailových hráčov sa stretlo na Retail Summite 2021, ktorý sa uskutočnil v dňoch 21.-23.9. 2021 v Kongresovom centre v Prahe. Išlo o prvú väčšiu akciu tohtoročnej kongresovej sezóny. Obchod sa spamätal zo šoku a bezprecedentného trhového výkyvu, zároveň sa pripravuje na novú realitu.

Čítať ďalej...

Pražský Retail Summit sa vracia v plnej sile

rs2021cz kcPo vynútenej rok a pol dlhej pauze sa obchodníci a ich partneri stretnú v septembri na konferencii Retail Summit 2021 v Prahe. Pokiaľ chcete porovnať vaše názory s kolegami z iných firiem a prebrať, kam trh smeruje, potom nie je lepšia príležitosť ako práve tu.

Čítať ďalej...

Peter Strcula: Na Slovensku je viac podavačov ako predajcov

portretova m„My Slováci sme veľmi šikovní a pracovití, no obchod akosi nemáme v krvi. Často sa stretávame s predajcami pozerajúcimi do mobilu či s rozhovormi typu pomôžem, ďakujem, len sa pozerám.“ Uvádza v rozhovore Peter Strcula, praktický tréner top obchodníkov a podnikateľov, odborník s dlhoročnými skúsenosťami v zahraničí. Je však optimista.

Čítať ďalej...

Čo prináša vývoj retailu na Slovensku?

NIVY 300x200Dáta z retailového trhu potvrdzujú trendy, ktorých nástup bolo možné pozorovať už od vypuknutia pandémie. Zákazníci začali viac dôverovať e-commerce. Niektorým tovarom a službám sa darilo viac, iné, naopak, vyčerpali svoj potenciál. Kamenným prevádzkam aj e-commerce veria aj investori a developeri.

Čítať ďalej...

Video

Prvé ohlasy spotrebiteľov na recykláciu plastov

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk