Na konci roka venujte viac pozornosti aj vašim dodávateľom

dodavatelia pozornost na konci rokaManažment budovania vzťahu s klientami je na retailovom poli témou viac než aktuálnou. Lojálni klienti sú pre každú firmu neoceniteľní. No okrem CRM venujte pozornosť aj SRM, teda budovaniu vzťahu smerom k dodávateľom.

Čítať ďalej...

Zákazníci nakupovali menej často a vo vyššej hodnote

dm 2021 mSpoločnosť dm drogerie markt svojimi hospodárskymi výsledkami potvrdila za uplynulý obchodný rok 2020/21 pozitívny trend rastu. Ročný obrat slovenskej pobočky dm narástol o takmer 14 percent, keď presiahol výšku 304 miliónov €. Čo ďalšie je u tohto obchodníka nové?

Čítať ďalej...

Remodeling v dobe pandemickej

remodelingRozprávať o remodelingu v dobe, kedy mnohé prevádzky prežívajú len vďaka štátnym dotáciám alebo úľavám na nájomnom? Keď jeden človek v predajni zastáva štyri funkcie, pretože niet ľudí a zamestnanci sú drahí? Keď niet materiálov a aj suroviny sú neustále drahšie? Áno. Obchodníci potrebujú držať krok s dobou a s meniacimi sa potrebami zákazníkov.

Čítať ďalej...

10 tipov ako naladiť predajňu na Vianoce

tipy vianoce mVianočná sezóna zvoní na retailové dvere z roka na rok skôr. A napriek tomu, že aktuálna pandemická situácia nahráva čoraz viac e-shopom, kamenné predajne môžu o zákazníka zabojovať zbraňami, s ktorými e-commerce nemá veľkú šancu súperiť. Ak sa ešte vaša predajňa neligoce vianočnou atmosférou, je najvyšší čas sa o to postarať. Ako prilákať čo najviac zákazníkov?

Čítať ďalej...

Odborníci diskutovali o potravinovom odpade

tesco okruhly stol mTesco už po štvrtýkrát pod záštitou WWF (Svetový fond na ochranu prírody) na Slovensku zorganizovalo zaujímavú odbornú diskusiu pri okrúhlom stole k téme znižovania množstva potravinového odpadu.

Čítať ďalej...

Využite praktické tipy pre Black Friday

black friday 2021Prichádza silné obdobie v roku, kedy krivky predajov u mnohých obchodníkov dosahujú svoje maximá. Zľavovú akciu Black Friday, ktorá oficiálne otvára sezónu vianočných nákupov, zákazníci s napätím očakávajú. Ste pripravení? 

Čítať ďalej...

Video

Retail Summit 2021 v 100 sekundách

Retail Podcast

Category Management 2: Koho zapojiť do vytvárania plánogramu

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk