Tomáš Török: Nastavenie odchodu z biznisu je majstrovská zručnosť

bb tomas torok mTohtoročné leto patrilo nielen dovolenkám, ale aj krachom firiem. Podľa údajov spoločnosti FinStat bolo v auguste v konkurznom konaní 71 firiem, čo je najviac od roku 2018. Neželanému krachu sa môže firma vyhnúť aj správne naplánovaným nástupníctvom alebo exitom majiteľov zo spoločnosti. 

Čítať ďalej...

Ako by mala vyzerať moderná kancelária?

volne kancelarie 1 mNa pracovný výkon aj celkovú spokojnosť zamestnancov majú významný vplyv nielen vzťahy na pracovisku, ale i samotné prostredie kancelárie. Ako vytvoriť moderné kancelárske priestory? Prinášame vám niekoľko tipov, ktoré pobyt v práci pomôžu zatraktívniť.

Čítať ďalej...

So svetlom sa dá v predajniach kúzliť

euroshop light uvod m„Využite svetlo na navodenie silných emócií a zážitkov. Sofistikovaný dizajn svietidiel spájajte s inteligentným riadením osvetlenia a využite širokú škálu technických smart riešení so zreteľom na udržateľnosť a efektívnosť,“ nabádali obchodníkov hľadajúcich zaujímavé trendy a výzvy odborné veľtrhy EuroShop 2023 v rámci sekcie osvetlenia retailu (Dimension Lighting). Zaujímavých inšpirácií tu bolo neúrekom.

Čítať ďalej...

Študentov brigáduje v obchodoch málo

predajny personal 23 mK trendom súčasného retailu patrí okrem iného situačné nakupovanie a aj nakupovanie podtrhnuté zážitkami. Odvetvie retailu sa však dlhodobo pasuje aj s problémami. Jedným z nich je nedostatok kvalifikovaných zamestnancov a brigádnikov. Ako tento problém obchodníci riešia? Čo do tejto oblasti prináša leto?

Čítať ďalej...

Slovensko zálohuje, a to vo veľkom!

tomra 723b mHoci zálohový systém na Slovensku funguje len rok a pol, zálohomaty sa rýchlo stali prirodzenou súčasťou životov Slovákov a Sloveniek. Svedčia o tom počty vrátených obalov, ako aj celková spokojnosť na všetkých stranách tohto reťazca.

Čítať ďalej...

Uvoľnite biznis dress kód a vyrazte na dovolenku s párovými tričkami

trickovy parove tricka mLetná sezóna a dovolenky pobádajú uvoľniť biznis štýl v prospech niečoho ležérnejšieho. Zaujať pritom môžu aj netradičné párové tričká, ktorými počas dovolenky potešíte svojho partnera či partnerku.

Čítať ďalej...

Video

Atmosféra Retail Summitu 2023

Retail Podcast

Tomáš Török, BizBuilders: Čo musí urobiť online obchodník pre svoj rast?
Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk