Kaufland Vianoce 2020

Kaufland Vianoce 2020

Kaufland Vianoce 2020

Logistika v strednej a východnej Európe láka investorov

collierssprava mPonúka totiž priaznivé ceny pozemkov a kvalitných pracovníkov. Vyplýva to zo správy ExCEEding Borders: Industrial & Logistics Market in CEE-17. Tá odhaľuje kľúčové trendy, výzvy, technológie trhu práce a investičné stimuly v tomto odvetví.

Čítať ďalej...

Raben zavádza inováciu v doručovaní

raben covid mV súčasnej realite sa pocit bezpečia stal obzvlášť dôležitým. Spotrebitelia výrazne zmenili svoje zvyky a správanie. S ohľadom na bezpečnosť väčšina z nich uprednostňuje nákupy cez internet.

Čítať ďalej...

Logistické nehnuteľnosti po vypuknutí pandémie COVID-19

prologis korona mDodávateľské reťazce si aj v tomto období zachovávajú kľúčovú úlohu. Kým krátkodobé vyhliadky ostávajú neisté, ekonomická recesia je stále pravdepodobnejšia.

Čítať ďalej...

Nové priestory, perspektívne regióny a moderné technológie

prologis2019V mKu koncu júla 2019 pozostával trh priemyselných nehnuteľností na Slovensku z približne 2,674 milióna metrov štvorcových moderných priestorov.

Čítať ďalej...

Väčšina spoločností doposiaľ nedokázala zaviesť ucelenú e-commerce stratégiu

dhl2019prieskum mOdhalila to aktuálna štúdia DHL. Tá ukazuje, že sa tak deje napriek rozpoznaniu, že ide z pohľadu udržania si zákazníkov a ich spokojnosti o životne dôležité odvetvie.

Čítať ďalej...

Deutsche Post DHL Group posilňuje spoluprácu s Rakúskou poštou na Slovensku

dpdhl group mS cieľom dosiahnuť profitabilný rast v prosperujúcom cezhraničnom e-commerce obchode budú spoločnosti spolupracovať v oblasti doručovania balíkov na Slovensku ale aj v Českej republike.

Čítať ďalej...

Čo robiť, keď vám dlhujú zahraničné firmy a úplne sa odmlčali?

eos ilustr mDôvodov, prečo sa firmy alebo živnostníci dostanú do problémov, môže byť nespočetne veľa. Jedným z nich je, že sa im nakopia pohľadávky, ktoré nedokážu vymôcť.

Čítať ďalej...

DACHSER rozširuje svoj logistický park v Lozorne

dachser rozsirenie mPo dokončení výstavby novej logistickej haly v hodnote presahujúcej 5 miliónov € plánuje ešte v tomto roku zahájiť ďalšie investície. V auguste 2018 DACHSER získal platné stavebné povolenie na druhú etapu budovania svojho logistického parku.

Čítať ďalej...

E-shopy častejšie prechádzajú k externým špecialistom

dvilhan mKonštatuje v rozhovore k aktuálnemu smerovaniu logistiky v oblasti e-commerce na slovenskom trhu Ing. Dušan Vilhan, obchodný riaditel skupiny Geis na Slovensku.

Čítať ďalej...

Čo spôsobí ignorovanie inkasnej spoločnosti?

inkasna spol 2018 mV dôsledku meškajúcich platieb sa veľa firiem v Európe aj na Slovensku obáva o vlastnú existenciu. Ak im totiž obchodní partneri nezaplatia, nemajú z čoho hradiť svoje záväzky a vznikajú im dlhy.

Čítať ďalej...

Video

V boji proti vírusom je úspešný UV ROBOT

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW