Posuňte chladenie tovarov na vyššiu úroveň

chladenie uvod mPočas tohtoročného odborného veľtrhu EuroShop, ktorý sa uskutočnil v nemeckom Düsseldorfe, vystavovalo len v sekcii „Chladenie a mrazenie“ takmer dve stovky vystavovateľov. Vystavovatelia zabrali celé štyri výstavné haly, noviniek a trendov tu bolo neúrekom. Pozreli sme sa však predovšetkým na to, čo nové priniesli významní globálni hráči v tejto oblasti a tiež zástupca zo Slovenska.

Čítať ďalej...

Prídeme vďaka umelej inteligencii o prácu?

konica ai 523 m

Ak dokážu kamerové systémy s umelou inteligenciou nahradiť zamestnancov máme sa začať báť o svoju prácu? Odborník Michal Šotek, ‪Head of Video Solution Services CZ/SK z Konica Minolta vysvetľuje, že to také jednoznačné nie je.

 

Čítať ďalej...

Hranolkomat, príležitosť aj služba pre zákazníkov

hranolkomat uvod m

Predajné automaty, ktoré dokážu na počkanie pripraviť jednoduché jedlá, sa v zahraničí tešia veľkej obľube. Na Slovensko sa dostávajú len teraz.

Čítať ďalej...

Ako dokáže kamerový systém ochrániť firmu?

mobotix mKamerový systém nie je len alarm, ktorý sa rozozvučí pri detekcii pohybu neželanej osoby. Pripravili sme pre vás prehľad oblastí, kde môžete moderný kamerový systém plnohodnotne využiť.

Čítať ďalej...

Kancelária, v ktorej sa budete cítiť dobre

Plagát horská cestička umiestnený nad pracovným stolomKancelária je reprezentatívna miestnosť, v ktorej strávite až tretinu každého pracovného dňa. Väčšinou je zariadená stroho a funkčne, ale je dôležité, aby ste sa v nej cítili dobre, boli kreatívni a prinášali výsledky.

Čítať ďalej...

Nepodceňte ani vybavenie domácej kancelárie

vybavenie dom kancelarie mČi už máte momentálne home office ako súčasť vašej pracovnej rutiny alebo využívate kanceláriu na realizáciu vlastných projektov, je veľmi dôležité, aby bola plne funkčná.

Čítať ďalej...

V boji proti vírusom je úspešný UV ROBOT

uv robot mMohlo by sa to zdať ako sci-fi. Robotické zariadenie, ktoré v nočných hodinách vydezinfikuje obchodné priestory a cez deň vyrazí do služby ako reklamný pútač, či kontroluje bezpečnosť priestorov tým, že meria zákazníkom teplotu.

Čítať ďalej...

TRENDY Z VEĽTRHU EUROSHOP 2020: V kurze je precíznejšia práca so svetlom

lighting euroshop mŠpecialisti zaoberajúci sa osvetlením už v súčasnosti dokážu s využitím inteligentných riešení premeniť predajne na miesta atraktívnych zákazníckych zážitkov.

Čítať ďalej...

Udržateľnosť má pri figurínach veľa možností

figuriny uvod mExtravagantné figuríny určené na prezentáciu odevov boli pre návštevníkov veľtrhu EuroShop vždy veľkým lákadlom. Inak to nie je ani v súčasnosti. Napokon v maloobchode s módou sú nenahraditeľné.

Čítať ďalej...

Ako si zariadiť výklad svojpomocne?

vyklad uvod mS touto otázkou sa stretávajú mnohí obchodníci bežne avšak nie vždy nájdu ideálne riešenie. Zariadiť výklad tak, aby dokonale spĺňal svoj účel nie je jednoduché. Aké máte možnosti? Pozrite si niekoľko inšpiratívnych tipov.

Čítať ďalej...

Video

Atmosféra Retail Summitu 2023

Retail Podcast

Tomáš Török, BizBuilders: Čo musí urobiť online obchodník pre svoj rast?
Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk