Hranolkomat, príležitosť aj služba pre zákazníkov

hranolkomat uvod m

Predajné automaty, ktoré dokážu na počkanie pripraviť jednoduché jedlá, sa v zahraničí tešia veľkej obľube. Na Slovensko sa dostávajú len teraz.

Čítať ďalej...

Ako dokáže kamerový systém ochrániť firmu?

mobotix mKamerový systém nie je len alarm, ktorý sa rozozvučí pri detekcii pohybu neželanej osoby. Pripravili sme pre vás prehľad oblastí, kde môžete moderný kamerový systém plnohodnotne využiť.

Čítať ďalej...

Kancelária, v ktorej sa budete cítiť dobre

Plagát horská cestička umiestnený nad pracovným stolomKancelária je reprezentatívna miestnosť, v ktorej strávite až tretinu každého pracovného dňa. Väčšinou je zariadená stroho a funkčne, ale je dôležité, aby ste sa v nej cítili dobre, boli kreatívni a prinášali výsledky.

Čítať ďalej...

Nepodceňte ani vybavenie domácej kancelárie

vybavenie dom kancelarie mČi už máte momentálne home office ako súčasť vašej pracovnej rutiny alebo využívate kanceláriu na realizáciu vlastných projektov, je veľmi dôležité, aby bola plne funkčná.

Čítať ďalej...

V boji proti vírusom je úspešný UV ROBOT

uv robot mMohlo by sa to zdať ako sci-fi. Robotické zariadenie, ktoré v nočných hodinách vydezinfikuje obchodné priestory a cez deň vyrazí do služby ako reklamný pútač, či kontroluje bezpečnosť priestorov tým, že meria zákazníkom teplotu.

Čítať ďalej...

TRENDY Z VEĽTRHU EUROSHOP 2020: V kurze je precíznejšia práca so svetlom

lighting euroshop mŠpecialisti zaoberajúci sa osvetlením už v súčasnosti dokážu s využitím inteligentných riešení premeniť predajne na miesta atraktívnych zákazníckych zážitkov.

Čítať ďalej...

Udržateľnosť má pri figurínach veľa možností

figuriny uvod mExtravagantné figuríny určené na prezentáciu odevov boli pre návštevníkov veľtrhu EuroShop vždy veľkým lákadlom. Inak to nie je ani v súčasnosti. Napokon v maloobchode s módou sú nenahraditeľné.

Čítať ďalej...

Ako si zariadiť výklad svojpomocne?

vyklad uvod mS touto otázkou sa stretávajú mnohí obchodníci bežne avšak nie vždy nájdu ideálne riešenie. Zariadiť výklad tak, aby dokonale spĺňal svoj účel nie je jednoduché. Aké máte možnosti? Pozrite si niekoľko inšpiratívnych tipov.

Čítať ďalej...

Software na riadenie zásob naprieč celým dodávateľským reťazcom

Spoliehať sa na predpovede predaja nestačí. Software Symphony riadi vaše zásoby podľa aktuálnej spotreby v reálnom čase naprieč celým dodávateľským reťazcom.

Čítať ďalej...

Značka troniTAG predstavuje nové typy elektronických cenoviek

tronitag mZnačka, ktorá je členom VKF Renzel-Group, uviedla na nedávnom medzinárodnom veľtrhu EuroCIS v nemeckom Düsseldorfe zaujímavé novinky v ponuke elektronických cenoviek. Možnosti týchto užitočných pomocníkov moderného obchodníka sú tak odteraz širšie.

Čítať ďalej...

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk