KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

Český Freshlabels pokračuje v expanzii v západnej Európe

freshlabels mPo minuloročnom spustení nemeckej verzie e-shopu plánuje tento český online predajca udržateľnej módy pokračovať v ďalšej expanzii. Zároveň predstavuje ďalšie plány.

Čítať ďalej...

ROSSMANN otvorí v Česku nové predajne a ďalšie zmodernizuje

ROSSMANNDrogistická sieť ROSSMANN minulý rok opäť upevnila svoju pozíciu významného hráča na globálnom aj českom trhu. Koncern zakončil rok 2020 s obratom vo výške 10,35 miliardy €, čo predstavuje medziročný nárast o 3,5%.

Čítať ďalej...

Aký vplyv mala pandémia na tržby európskych obchodníkov?

europsketrzby mSlovenský maloobchod nebol v úvode roka ani zďaleka jediným európskym maloobchodom, ktorý zaznamenal silný novoročný prepad tržieb. Ešte výraznejšie ako na Slovensku klesali v porovnaní so záverom predchádzajúceho roka tržby v susednom Rakúsku (16,6%), či Írsku (15,7%).

Čítať ďalej...

V Nemecku udeľovali ocenenie Obchod roka

obchodnik roka hdeNemecké združenie maloobchodníkov (HDE) opäť vyberalo obchody roka 2021. Víťazi boli vyhlásení počas dvojdňového „Handelsimmobilien kongresu“, ktorý sa v tomto roku konal online.

Čítať ďalej...

Na český maloobchodný trh mieria aj nové značky

noveznackycr mPandémia plány developerov v maloobchodnom segmente síce zabrzdila, ale neutlmila. Na český trh, aj napriek rastu e-commerce, vstupujú nové značky.

Čítať ďalej...

Moderný obchod obohatia nové projekty

obchod projekty m Efektívnejšie kuriérske dodávky tovarov, produktový vyhľadávač pre podporu lokálnych obchodníkov, regionálny chov morských rýb. V Nemecku sa bude udeľovať Cena za vedu 2021, súperia medzi sebou zaujímavé startupy.

Čítať ďalej...

Žatva priamo v predajni?

zatva mZelenina, šaláty a bylinky vypestované a zbierané priamo na predajnej ploche? Nie je to sci-fi. Už pri otvorení slovenského reťazca Yeme mali zákazníci možnosť odstrihnúť si rôzne bylinky priamo z črepníkov. Spoločnosť Infarm však zašla ešte ďalej.

Čítať ďalej...

Najvyšší objem maloobchodných priestorov je v Poľsku

colliers2021 mSilný, až 172 miliónový, spotrebiteľský trh regiónu strednej a východnej Európy, by mal v maloobchode, ako aj v iných odvetviach, naďalej poskytovať lepšiu mieru rastu a návratnosti ako rozvinutejšie trhy.

Čítať ďalej...

Amazon prináša nové spôsoby sledovania a vyzdvihnutia vianočných objednávok

amazon vianoce mVianoce sú pre mnohých obchodníkov a najmä zákazníkov stresujúce. Amazon sa rozhodol postarať o to, aby si tieto sviatky naďalej zachovali punc výnimočnosti.

Čítať ďalej...

Aké expanzné trendy zaznamenáva maloobchod?

shopping center300x200Pandémia koronavírusu výrazne ovplyvnila maloobchodný sektor na celom svete, spomalila mnohé plány, trendy a smerovania. Čo zaujímavé odhalila v tejto súvislosti nemecká štúdia EHI?

Čítať ďalej...

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk