Priamy predaj neustále naberá na sile

priamypredaj922 mAj v čase pandémie sa potvrdilo, že patrí medzi významnú formu predaja tovarov a služieb. Už štatistiky z roku 2020 napovedali, že celosvetová pandémia priamy predaj neskolí. Výsledky priameho predaja za rok 2021 potvrdili, že toto odvetvie je aj naďalej na vzostupe, a to nielen vo svete a v Európe, ale i na Slovensku.

Čítať ďalej...

Priamy predaj rástol aj napriek korona kríze

priamy predajNové štatistiky potvrdili, že odvetviu priameho predaja sa darilo aj počas pandemického roka 2020. Čísla z prieskumu Svetovej federácie priameho predaja (WFDSA) dokazujú, že rastúci trend v tomto sektore nevládne len v predajoch, ale aj v počte priamych predajcov, a to vo svete i na Slovensku.

Čítať ďalej...

Aj váš obchod môže byť priateľský k cyklistom

na bicykli do obchodu 2019 mCyklistika sa ako forma dopravy stáva stále viac populárnou najmä pre pozitívne vplyvy na životné prostredie, zdravie človeka, ale v neposlednom rade aj vďaka jednoduchému a praktickému používaniu.

Čítať ďalej...

Priamy predaj: Zákazníkov najviac oslovujú segmenty zdravie a krása

priamypredajleto2019 mNajnovšie čísla zverejnené Svetovou federáciou asociácií priameho predaja WFDSA začiatkom júna potvrdzujú, že priamy predaj zaznamenáva globálne trvalý rast.

Čítať ďalej...

Priamy predaj zaznamenáva rast tržieb aj nových predajcov

priamypredaj2019 mPriamy predaj je podľa najnovších prieskumov neustále narastajúcim ekonomickým sektorom vo svete, v Európe aj na Slovensku. U nás sa ním v súčasnosti zaoberá už viac ako 203-tisíc ľudí.

Čítať ďalej...

Priamy predaj: Za minulý rok narástol celkový obrat o 6,6 percent

priamy predaj2017Priamy predaj napreduje a ako sa zdá neohrozuje ho ani rozmáhajúci sa online obchod. Z výsledkov aktuálneho prieskumu, ktoré začiatkom leta oznámila WFDSA, vyplýva, že tržby členských spoločností priameho predaja dosiahli v roku 2016 celosvetovo 182,6 miliárd USD.

Čítať ďalej...

Priamy predaj rastie aj vďaka sociálnym sieťam

priamy predaj 2017Obrat spoločností, ktoré sa zaoberajú na Slovensku priamym predajom dosiahol v roku 2015 celkovo 137 mil.€. Priamemu predaju sa venovalo v tomto roku viac než 189 tis. ľudí, z toho 91% tvorili ženy. Najväčší záujem spotrebiteľov pokiaľ ide o kategórie bol o produkty z oblasti kozmetiky (50%) a wellness/doplnkov stravy (24%).

Čítať ďalej...

Európskym lídrom v priamom predaji je Nemecko

zpppPodľa aktuálneho prieskumu Európskej asociácie priameho predaja SELDIA, zaznamenal priamy predaj v na Slovensku v roku 2014 celkový obrat vo výške 130 miliónov €. Spoločnosti priameho predaja v Európe predali v roku 2014 spolu tovar v hodnote približne 25 miliárd €.

Čítať ďalej...

Amway sústredí pozornosť na mladú generáciu

amwayVýznamný hráč priameho predaja, spoločnosť Amway dosiahla za rok 2014  v rámci sveta obrat 10,8 mld USD. Napreduje aj  na slovenskom trhu.

Čítať ďalej...

Priamy predaj napreduje zásluhou žien

priamy predajPriamy predaj rastie v Európe už piaty rok po sebe. Celkový predaj sa v krajinách Európskej únie  v roku 2013 zvýšil o 4% z 18 mld. EUR v roku 2012 na 18,7 mld. EUR v roku 2013. Ako sa priamemu predaju darí na Slovensku?

Čítať ďalej...

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk