KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

Je možné baliť tovary ekonomicky a ekologicky?

balenie tovarovPozrite tipy ako ušetriť čas a peniaze za skladovanie a dopravu nielen pri e-shopoch.

Čítať ďalej...

Aké výhody prináša satelitné určovanie polohy?

GPS monitoringGPS, čiže Global Positioning System, predstavuje základ pre sledovanie vozidiel a zásielok. Nové systémy, ako Galileo, ponúkajú niekoľko sľubných možností, napriek tomu v budúcnosti nebude satelitné určovanie polohy vhodné pre využitie vo všetkých aplikáciách v logistike.

Čítať ďalej...

Automatizácia mení doterajšie logistické operácie

automatizacia prologis mMieru jej zintenzívnenia podporujú stále nižšie náklady a rýchlejšia návratnosť investícií. Prechod na vyšší stupeň automatizácie v logistických nehnuteľnostiach je spojený s tromi faktormi.

Čítať ďalej...

Úsporné osvetlenie výrazne prispieva k dosiahnutiu energetickej triedy A0

foto zumtobel mSlovensko stojí pred novou výzvou v rámci energetickej náročnosti budov. Energetická trieda A0 so sebou prináša nový pohľad na úsporu energie v budovách.

Čítať ďalej...

Kaufland predstavuje nové skladacie palety

kaufland palety Aj keď logistické centrá obchodných reťazcov sú už v súčasnosti plné moderných technológií a veľa procesov funguje úplne automaticky, naplniť paletu rôznymi druhmi tovaru podľa individuálnej objednávky predajní si vyžaduje šikovné ruky pracovníka.

Čítať ďalej...

DACHSER investuje do automatizácie na prvú a poslednú míľu

dachserCeloeurópsky projekt logistického providera DACHSER, ktorý nedávno začal pilotnú fázu vo vybraných pobočkách v Európe, sa teraz rozbieha aj na Slovensku. Ide o mobilné terminály pre vodičov na rozvozových linkách, čo umožní lepšie plánovanie vyzdvihnutia a doručenia zásielok.

Čítať ďalej...

O päť rokov už o klasickom osvetlení hovoriť nebudeme

p.Gora300x200 2Pri hodnotení trendov, ktoré sa týkajú osvetľovania skladových priestorov, to zdôraznil Ing. Pavol Góra, manažér pre marketing a business development ZG Lighting Slovakia, s.r.o.

Čítať ďalej...

Čo prinesú kvantové počítače do oblasti logistiky?

kvantova mHoci je kvantová výpočtová technológia ešte stále v plienkach, môže trvať len niekoľko rokov, než radikálne zmení IT systémy. Dotkne sa to aj aplikácií v logistike.

Čítať ďalej...

Aké sú špecifiká zásobovania predajní DIY

geis sklady mŠikovných domácich majstrov nájdeme aj medzi mnohými Slovákmi. Príchod hobbymarketov na Slovensko tak prijali s nadšením. Záujem o hobby sortiment pritom neustále rastie. Ako funguje v tejto oblasti logistika?

Čítať ďalej...

Vývoj sa posúva k dvojdimenzionálnym kódom

rdax mV logistike kedysi dominovali klasické čiarové kódy, avšak v súčasnosti sa čoraz viac posúvajú k dvojdimenzionálnym kódom. Tie predstavujú sľubný potenciál, ktorý je ďaleko od obyčajnej identifikačnej funkcie.

Čítať ďalej...

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk