STILL prišiel s novou produktovou líniou

STILL 823 m

S novou radou produktov s názvom „Classic-Line“ prichádza nemecký expert na intralogistiku so základným riešením pre materiálový tok vo vysokej kvalite.

Čítať ďalej...

Jarnú údržbu potrebuje aj vysokozdvižný vozík

STILL 423 mVozidlá dostávajú v zime zabrať a aj preto si na jar zaslúžia dôkladnú kontrolu a servis. Neplatí to len pre osobné automobily, ale aj pre vysokozdvižné vozíky, ktoré sú častokrát každodenne maximálne vyťažované.

Čítať ďalej...

FM Logistic zavádza roboty pre logistické služby

fmlogistics mFM Logistic a IKEA oficiálne začínajú novú kapitolu spolupráce v oblasti skladovania a logistických služieb pre segment e-commerce. Prvýkrát v Poľsku bude sklad vybavený robotmi, ktoré budú podporovať spracovanie objednávok balíkov z celej krajiny.

Čítať ďalej...

DODO otestovalo v Maďarsku doručovanie pomocou dronov

dodo rossmann drone mTechnologicko-logistická spoločnosť DODO zahájila v Maďarsku spoločne so sieťou drogérií Rossmann pilotný projekt doručovania objednávok pomocou dronov. Miesto štartu a cieľ boli od seba vzdialené 15 kilometrov. Zásielku sa podarilo pomocou dronu doručiť za 14 minút.

Čítať ďalej...

Ekologickým prístupom sa odlíšite od konkurencie

raja dec22 mČasy, keď ľudia chodili po obchodoch a stáli dlhé hodiny v radoch, aby si kúpili vybraný darček, sú už dávno preč. V súčasnosti stačí jedno kliknutie myšou a za pár dní je zásielka doma. Ušetrený čas a mnohokrát aj peniaze nahrávajú online nákupom. No aj v tejto sfére je dôležité, aby všetko fungovalo tak, ako má, aktuálne aj udržateľnejšie. Aké sú trendy v e-commerce v predvianočnom čase.

Čítať ďalej...

STILL odštartoval týždne zliav Orange weeks

STILL orange weeks mSpoločnosť STILL, expert na manipulačnú techniku a riešenia v intralogistike, prišla v týchto dňoch so skvelou ponukou. Novembrový „Black Friday“ značky STILL, ktorý má už známy názov „Orange weeks“, už naplno odštartoval a v ponuke má hneď viacero zaujímavých zliav. Od nových a jazdených vozíkov cez zvýhodnené ceny servisu či prenájmu, až po konzultácie projektov.

Čítať ďalej...

STILL tvorí budúcnosť intralogistiky s idealworks

still idealworksRastúci tlak konkurencie, vysoko dynamické trhy, meniace sa potreby zákazníkov a úspech autonómnych mobilných robotov čoraz častejšie vedú k preskupeniu existujúcich štruktúr a postupov v interných logistických procesoch.

Čítať ďalej...

Kompostovateľné obaly ako nový trend v ekologickom balení

kompostovatelne obalyOchrana životného prostredia sa postupne stáva prioritou číslo jeden vo všetkých oblastiach podnikania. A práve silnejúci tlak na udržateľnosť núti reagovať a prispôsobovať sa trendu aj v oblasti obalového priemyslu.

Čítať ďalej...

Open source – inovácia ako filozofia

opensource mSoftvér s voľne prístupným zdrojovým kódom vedie k neustálemu vytváraniu nových IT systémov a obchodných modelov. Spoločnosti musia čeliť trendu open-source v oblasti digitalizácie.

Čítať ďalej...

Ako pristupovať k použitiu lepenky?

lepenkaNiet pochýb o tom, že lepenka je pre manažérov logistiky kľúčovým materiálom. A to nielen vďaka svojim praktickým vlastnostiam a širokej využiteľnosti, ale aj ako ekologické riešenie.

Čítať ďalej...

Video

Atmosféra Retail Summitu 2023

Retail Podcast

Tomáš Török, BizBuilders: Čo musí urobiť online obchodník pre svoj rast?
Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk