Kaufland Moja malá záhradka

Kaufland Moja malá záhradka

Kaufland Moja malá záhradka

Potrebujete vysokozdvižný vozík len na pár dní?

still igo neo mMôžete si ho výhodne prenajať. Špičkovú manipulačnú techniku totiž nemusíte vlastniť, ak s ňou nepracujete na dennej báze.

Čítať ďalej...

6 faktorov výberu manipulačnej techniky

6 faktorov man technikaManipulačnú techniku potrebujú všetky firmy, ktoré prevádzkujú sklad. Skôr či neskôr príde každý začínajúci podnikateľ k bodu, že bez pomocníka, ako je napríklad ručný paletový vozík alebo vysokozdvižný vozík, sa pri efektívnom skladovaní tovaru nezaobíde.

Čítať ďalej...

Priemysel 4.0 je revolúciou aj v intralogistike

still revolucia04 mPriemysel 4.0 predstavuje unikátnu koncepciu, ktorá zahŕňa fyzické, informačné a dátové komponenty nielen v prostredí výroby. Môžeme pri ňom hovoriť o štvrtej priemyselnej revolúcii, ktorá nás nasmerovala k masívnej automatizácii vo väčšine odvetví i v logistike, kde je to priam nevyhnutné.

Čítať ďalej...

Inteligentné obaly môžu zamedziť plytvaniu

rajaModerná história obalovej technológie bola v rámci vtedajšieho Československa zahájená vetou: „Váš tovar musí byť odteraz značený čiarovými kódmi!“ Čo predtým bola vymoženosť najnovších technológií, to je dnes bežnou súčasťou každého produktu. Kam sa obalová technológia odvtedy ale posunula a aká je budúcnosť obalového priemyslu?

Čítať ďalej...

Nahradia ľudí v logistike automaty a roboty?

logistika automaty robotyZasielateľské a logistické firmy prechádzajú najviac exponovaným obdobím roka. Každoročná príprava na Vianoce prináša aj nábor brigádnikov a sezónnych pracovníkov, aby sa podarilo vykryť dopyt a všetci zákazníci dostali darčeky včas. Keďže množina ľudí, ktorí sú k dispozícii nie je nevyčerpateľná, viaceré spoločnosti už kombinujú ľudské zdroje s autonómnymi vozíkmi a robotmi.

Čítať ďalej...

Maximálnu efektivitu skladu dosiahnete jeho správnym usporiadaním

still efektivny sklad mSkladovanie je neodmysliteľnou súčasťou väčšiny priemyselných pod-nikov aj bežných retailových reťazcov. V mnohých prípadoch sa neobí-de jedno bez druhého, a preto je nevyhnutné skladové a výrobné či predajné procesy maximálne zladiť do jedného funkčného celku.

Čítať ďalej...

STILL ponúka široký výber vozíkov na vychystávanie tovaru

stillMnohé špecifikácie a najmodernejšie riešenia vychystávacích vozíkov, ktorými disponujú práve modely od STILL, sú vhodné do každého skladu a pre každú obsluhu.

Čítať ďalej...

STILL radí, ako zefektívniť chod skladu

stillAko plniť úlohy s čo najmenšou spotrebou cenných zdrojov a čo najlepšie využiť svoje financie? V súčasnosti a nielen v odvetví intralogistiky sú takmer pre každého podnikateľa najpodstatnejšie dva aspekty – šetriť energie a rozumne využívať kapitál.

Čítať ďalej...

Nepodceňte dizajn obalu. Môže ovplyvniť spokojnosť zákazníka

obaly raja mHoci hlavnou úlohou obalu je stále to, aby sa tovar bezpečne dostal k zákazníkovi, dobe, kedy stačilo tovar zabaliť do starého papiera a kartónu, odzvonilo. Obal sa čoraz častejšie stáva súčasťou brandu, nehľadiac na to, či ide priamo o výrobcu alebo e-shop.

Čítať ďalej...

Stroje vs. ľudia v intralogistike. Budeme ešte potrebovať skladníkov?

stillPočas najtvrdšieho lockdownu, kvôli koronavírusovej pandémii, kedy ostali otvorené len potravinové reťazce a väčšie drogérie, sa ukázalo, aká dôležitá je efektivita práce v centrálnych skladoch.

Čítať ďalej...

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Category Management 2: Koho zapojiť do vytvárania plánogramu

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk