O nás

 

RETAIL magazin.sk je denne aktualizovaný odborný internetový portál, ktorý má ambície prinášať aktuálne, do hĺbky prepracované a komplexné informácie, trendy a dáta z oblasti maloobchodu, veľkoobchodu, internetového predaja a výroby. Na trhu pôsobí už ôsmy rok. Cieľom portálu je rýchlosť, odbornosť, objektívnosť a komplexnosť. Popri hlavnom zameraní portál monitoruje aktuálny vývoj potravinárskych a nepotravinárskych výrobkov, prezentuje sortimentné novinky, monitoruje zmeny v logistických riešeniach pre oblasť retailu a aktuálne črty spotrebiteľského správania. Bonusom sú inšpirácie pre biznis životný štýl.  

 

RETAIL magazin.sk má snahu prinášať odborné informácie pre prevádzkovateľov a zamestnancov predajní, riadiacich pracovníkov, sortimentných nákupcov, špecialistov malooobchodných sietí, nákupných  centier, obchodných domov a aliancií. Obsahom chce osloviť aj prevádzkovateľov menších, nezávislých mestských alebo vidieckych predajní, večierok, netradičných maloobchodných a špecializovaných konceptov, manažment veľkoobchodov, internetových obchodov, manažérov logistických spoločností, prvovýrobcov, výrobcov a dodávateľov. Užitočné informácie ponúka aj pre pre študentov stredných a vysokých škôl špeciálne zameraných na obchod či potravinárstvo, pre zástupcov prieskumných agentúr, vedy, obchodných oddelení zahraničných veľvyslanectiev a členov odborných zväzov.

 

Tvorcami špecializovaného obsahu portálu RETAIL magazin.sk sú uznávaní odborníci z jednotlivých odvetví, skúsení redaktori s dlhoročnou praxou v médiách zameraných na obchod, výrobu a logistiku, obchodníci a aj bežní spotrebitelia, ktorých názory sú pre cieľovú skupinu portálu mimoriadne dôležité.

 

RETAIL magazin.sk je mediálnym partnerom najdôležitejších odborných konferencií na Slovensku a v Česku: New Retail Summit SK, Retail Summit CZ, Retail Innovations, Intraco Special, Retail in Detail, Shop Comm, Brand Management a jedným z odborných garantov súťaže kreativity v obchode Múza Merkúra.

 

Video

Atmosféra Retail Summitu 2023

Retail Podcast

Tomáš Török, BizBuilders: Čo musí urobiť online obchodník pre svoj rast?
Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk