Kaufland Vianoce 2020

Kaufland Vianoce 2020

Kaufland Vianoce 2020

AlzaExpres na Slovensku doručuje aj nadrozmerný tovar

alza expres mE-shop Alza.sk rozširuje na Slovensku svoju prepravnú službu AlzaExpres a pomocou vlastnej flotily nákladných automobilov doručuje najnovšie aj nadrozmerné produkty.

Čítať ďalej...

Výmenou pneumatík sa údržba po zime nekončí

skodaJar prichádza a preto je najvyšší čas rozmýšľať o príprave auta na jarnú prevádzku. Tá zďaleka nekončí výmenou zimných pneumatík za letné. Pre motoristov, ktorí ešte s prípravou nezačali, ponúkajú odborníci zo ŠKODA AUTO Slovensko odporúčania, na čo sa sústrediť a na čo nezabudnúť.

Čítať ďalej...

Čo nesmie chýbať vo výbave firemných vozidiel?

auto vybavaFirmy pôsobiace na Slovensku už pokladajú bezpečnostné vychytávky vo firemných vozidlách za absolútnu samozrejmosť. Popri nich si však top manažéri doprajú vo vozidle aj nevyhnutný komfort a vybrané technické novinky.

Čítať ďalej...

S autom v biznise súvisia viaceré povinnosti

autooMnožstvo podnikateľov sa zaoberá otázkou využívania vozidla hneď na začiatku podnikania. Vozidlo v biznise šetrí podnikateľom čas a je výborným prostriedkom na zníženie nákladov.

Čítať ďalej...

Testujú sa hybridné autá pre mestskú logistiku

Dachser FUSOTesty prebiehajú od minuloročného leta v Mníchove a od konca minulého roka aj v Hamburgu. Testujú sa nové rozvozové automobily FUSO Canter Eco Hybrid 7C15 na hybridný pohon.

Čítať ďalej...

Video

V boji proti vírusom je úspešný UV ROBOT

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW