Ako prebieha príprava objednávok z e-shopu s drogériovým tovarom?

dmgeis mUzatvorenie kamenných predajní počas pandémie koronavírusu posilnilo význam nákupov prostredníctvom internetu. Pre zákazníka je tento spôsob nakupovania jednoduchý, stačí pár kliknutí a potom už len počkať na dodanie objednaného tovaru.

Čítať ďalej...

Vo Zvolene vyrastie nový logisticko-priemyselný areál

p sk zvolen mVGP NV, paneurópsky developer logistických a komerčných nehnuteľností sa stal vlastníkom pozemkov s veľkosťou približne 11 ha vo Zvolene, na ktorých vyrastie nový logisticko-priemyselný areál VGP Park Zvolen.

Čítať ďalej...

V Prahe pribúdajú menšie mestské sklady

mensiemestske mPre mnohých pražských zákazníkov je maximálny prijateľný čas dodania potravín, ktoré si objednali online, 90 minút. Pri bielej technike alebo móde je tolerancia času dodania vyššia, ale takisto sa aj tu nároky kupujúcich zvyšujú.

Čítať ďalej...

P3 prvýkrát vstupuje na východné Slovensko

vychodp3 mV blízkosti obce Nová Polhora začína s výstavbou moderného logistického a priemyselného parku.

Čítať ďalej...

Novomestský priemyselný park CTP sa rozšíril o novú výrobnú halu

CTPark mSpoločnosť CTP ukončila pred pár mesiacmi výstavbu objektu v Novom Meste nad Váhom. S prestavbou industriálnej budovy v Novom Meste nad Váhom začal investor už v októbri minulého roka.

Čítať ďalej...

Dachser rozširuje cross dock v Lozorne

dachsercross2019 mSpoločnosť pokračuje v rozvoji svojho areálu v Lozorne pri Bratislave. Po tom, čo minulý rok uviedla do prevádzky veľkú multifunkčnú skladovú halu v hodnote 6 mil. €, tento rok zahájili práce na rozšírení existujúcej prekladiskovej haly.

Čítať ďalej...

Prologis začal výstavbu nového parku na Slovensku

prologis2019 mPrologis oznámil začatie výstavby budovy na mieru pre spoločnosť CBA Slovakia na 6-hektárovom pozemku v Žiari nad Hronom v Banskobystrickom kraji na Slovensku.

Čítať ďalej...

Prologis začal výstavbu logistickej budovy projektovanej pomocou BIM

prologismadarsko mBudova je prvou logistickou nehnuteľnosťou Prologis navrhnutou pomocou BIM (Building Information Modeling) v strednej a východnej Európe.

Čítať ďalej...

Dachser Dachser buduje sklad pre nebezpečný tovar

dachser chem mDachser rozširuje svoje priestory v nemeckom Karlsruhe, pridáva špeciálne upravený sklad pre bezpečné skladovanie nebezpečných materiálov.

Čítať ďalej...

Zásielkovňa otvára nové depo v Trenčíne

zasielkovna2018 mZásielkovňa.sk, ktorá priniesla na územie ČR a SR prvú franšízu v oblasti logistiky, otvorila nové depo v Trenčíne.

Čítať ďalej...

Video

New Retail Summit 2020 v 1 minúte

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW