kaufland

kaufland veggie banner l

kaufland

Terno rozširuje distribučné centrum

terno Narastajúci počet predajní Terno a KRAJ vyústil do zväčšenia prevádzky nového distribučného centra v Ivanke pri Dunaji. Kompletné zásobovanie predajní Terno a KRAJ trvanlivými, ale aj čerstvými potravinami sa odteraz bude zabezpečovať už len z tohto miesta. Aktuálne je k dispozícii približne 11 tis. položiek.

Čítať ďalej...

Neďaleko Bratislavy vznikne nový logistický park

panatonni park bratislava northVybuduje ho BHS Real Estate v spolupráci s Panattoni. Projekt s názvom Panattoni Park Bratislava North reaguje na vysoký dopyt po skladových priestoroch.

Čítať ďalej...

Prologis Park Bratislava zavádza nový koncept - flexibilné priestory na menších plochách

prologis malejednotky mIde o tzv. „small flexi units“, ktoré sprostredkovávajú prémiové zázemie rýchlo rastúcim spoločnostiam a start-upom, ktoré by sa inak pre logistické priestory tohto typu nerozhodli.

Čítať ďalej...

isklad.eu expanduje vďaka raketovému rastu e-commerce

isklad mVzhľadom na potenciál a čakaciu listinu vyše stovky nových e-shopov z Európy a Ázie – vrátane slovenských - sa slovenský start-up isklad sa pripravuje na expanziu.

Čítať ďalej...

Spoločnosť P3 Logistic Parks rozširuje svoje portfólio

p3 mRozšírením o približne 48 % reaguje na zvýšený dopyt v odvetví logistiky počas roku 2020.

Čítať ďalej...

Aké špecifiká má logistika módneho tovaru?

warehouse300x200Kalendárny rok je v tomto segmente rozdelený na dve silné sezóny – jarnú/ letnú a jesennú/zimnú. V rámci každej je naskladňovaný iný tovar a nové kolekcie. Plynulosť fungovania závisí od kvalitnej prípravy veľkého objemu tovaru v pomerne krátkej dobe.

Čítať ďalej...

Lidl rozširuje logistické centrum v Seredi

logistickelidl2020 mEkologicky zodpovedný veľkosklad sa rozrastie o štvrtinu svojej pôvodnej plochy. Celková výška investície predstavuje približne 13 miliónov €.

Čítať ďalej...

Terno otvorilo nový distribučný sklad

terno skladZa uplynulých desať mesiacov sa podarilo spoločnosti Terno real estate expandovať. Vzhľadom na to vznikla potreba navýšenia skladovej kapacity, čo vyústilo do spustenia prevádzky nového logistického centra v Ivanke pri Dunaji.

Čítať ďalej...

Ako sa vyvíjal trh logistických nehnuteľností v prvom polroku 2020?

jll 2020 mNa konci prvého polroka 2020 JLL eviduje plochu výrobných a skladových priestorov na Slovensku na úrovni 2.64 mil. m2. Aktuálne je vo výstavbe vyše 248 tis. m2, k dispozícii je naprieč celým Slovenskom približne 180 tis. voľných metrov štvorcových.

Čítať ďalej...

Panattoni pripravuje na Slovensku nové logistické priestory

panattoni mSlovenský priemysel zažíva v nadväznosti na pandémiu koronavírusu neľahké obdobie. Vďaka záujmu zahraničných investorov sa však už začína, aj napriek opatrnosti pri rozhodovaní o investíciách, blýskať na lepšie časy.

Čítať ďalej...

Video

Prvé ohlasy spotrebiteľov na recykláciu plastov

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk