Ako sa vyvíjal trh logistických nehnuteľností v prvom polroku 2020?

jll 2020 mNa konci prvého polroka 2020 JLL eviduje plochu výrobných a skladových priestorov na Slovensku na úrovni 2.64 mil. m2. Aktuálne je vo výstavbe vyše 248 tis. m2, k dispozícii je naprieč celým Slovenskom približne 180 tis. voľných metrov štvorcových.

Čítať ďalej...

Panattoni pripravuje na Slovensku nové logistické priestory

panattoni mSlovenský priemysel zažíva v nadväznosti na pandémiu koronavírusu neľahké obdobie. Vďaka záujmu zahraničných investorov sa však už začína, aj napriek opatrnosti pri rozhodovaní o investíciách, blýskať na lepšie časy.

Čítať ďalej...

Logistický park v Senci posilňuje postavenie P3 na Slovensku

log park mP3 Logistic Parks pokračuje v rozširovaní svojho portfólia logistických nehnuteľností na Slovensku o park v Senci. S počtom šesť parkov s rozlohou 433 tisíc m2 sa tak stáva dôležitým developerom a správcom priemyselných a logistických nehnuteľností na Slovensku.

Čítať ďalej...

Ako prebieha príprava objednávok z e-shopu s drogériovým tovarom?

dmgeis mUzatvorenie kamenných predajní počas pandémie koronavírusu posilnilo význam nákupov prostredníctvom internetu. Pre zákazníka je tento spôsob nakupovania jednoduchý, stačí pár kliknutí a potom už len počkať na dodanie objednaného tovaru.

Čítať ďalej...

Vo Zvolene vyrastie nový logisticko-priemyselný areál

p sk zvolen mVGP NV, paneurópsky developer logistických a komerčných nehnuteľností sa stal vlastníkom pozemkov s veľkosťou približne 11 ha vo Zvolene, na ktorých vyrastie nový logisticko-priemyselný areál VGP Park Zvolen.

Čítať ďalej...

V Prahe pribúdajú menšie mestské sklady

mensiemestske mPre mnohých pražských zákazníkov je maximálny prijateľný čas dodania potravín, ktoré si objednali online, 90 minút. Pri bielej technike alebo móde je tolerancia času dodania vyššia, ale takisto sa aj tu nároky kupujúcich zvyšujú.

Čítať ďalej...

P3 prvýkrát vstupuje na východné Slovensko

vychodp3 mV blízkosti obce Nová Polhora začína s výstavbou moderného logistického a priemyselného parku.

Čítať ďalej...

Novomestský priemyselný park CTP sa rozšíril o novú výrobnú halu

CTPark mSpoločnosť CTP ukončila pred pár mesiacmi výstavbu objektu v Novom Meste nad Váhom. S prestavbou industriálnej budovy v Novom Meste nad Váhom začal investor už v októbri minulého roka.

Čítať ďalej...

Dachser rozširuje cross dock v Lozorne

dachsercross2019 mSpoločnosť pokračuje v rozvoji svojho areálu v Lozorne pri Bratislave. Po tom, čo minulý rok uviedla do prevádzky veľkú multifunkčnú skladovú halu v hodnote 6 mil. €, tento rok zahájili práce na rozšírení existujúcej prekladiskovej haly.

Čítať ďalej...

Prologis začal výstavbu nového parku na Slovensku

prologis2019 mPrologis oznámil začatie výstavby budovy na mieru pre spoločnosť CBA Slovakia na 6-hektárovom pozemku v Žiari nad Hronom v Banskobystrickom kraji na Slovensku.

Čítať ďalej...

Video

V boji proti vírusom je úspešný UV ROBOT

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW