Ako sa zorientovať medzi 10 000 e-shopmi?

eshopy ilustracne mZľava. Výpredaj. Akcia. Výhodná cena. Výhodný nákup. Slová a slovné spojenia, na ktoré spotrebitelia žijúci na Slovensku spoľahlivo počujú. Dokážu si však porovnať ceny porovnateľných produktov a výhodne nakúpiť v prostredí, v ktorom funguje viac ako 10 000 e-shopov?

Čítať ďalej...

Bonami otvorilo na Slovensku svoju prvú kamennú predajňu

bonamiBA mK štyrom českým kamenným predajniam otvoreným v priebehu posledného pol roka, pribudla prvá Bonami predajňa na Slovensku, v Bratislave. Okrem nej Bonami aj naďalej investuje do skladov, vlastnej dopravy a dodatočných služieb.

Čítať ďalej...

KPMG: Slovenské e-shopy z pandémie profitujú, očakávajú silné Vianoce

kpmgPandémia COVID-19 mala na slovenské e-shopy pozitívny vplyv. Až šesť z desiatich online obchodov zaznamenalo za toto obdobie nárast tržieb. Tretina o viac ako 30 %. Nárast obratu očakávajú aj počas aktuálneho predvianočného obdobia.

Čítať ďalej...

Top 5 trendov v e-commerce

heurekatrendyVOnline predaj sa neustále vyvíja, reaguje na aktuálnu situáciu a posúva sa vpred. Prvé mesiace roku 2020 poznačila koronakríza a spôsobila aj viaceré zmeny na poli e-shopov. Heureka predstavuje aktuálne diania v e-commerce.

Čítať ďalej...

Shop Roku 2019: Heureka predstavila top hráčov slovenského e-commerce

shoproku2019Heureka už po jedenásty raz našla tie najlepšie slovenské e-shopy v jednotlivých kategóriách súťaže Shop Roku. Cenu popularity získal e-shop FITNESS 4 U, Cenu kvality si opäť odnieslo Notino.sk a absolútnu Cenu Heureky získal e-shop Nemám odpadkový kôš.

Čítať ďalej...

Medzinárodné skúsenosti prepojili s lokálnymi špecifikami

Coralie Grau mZnačka ABOUT YOU v minulom roku úspešne spustila aj slovenskú verziu a vo veľmi krátkom čase sa jej podarilo získať významné postavenie na trhu. Čo za tým je? Hovorili sme s Coralie Grau, Business Development Manager, ABOUT YOU.

Čítať ďalej...

IPSOS: Najobľúbenejším e-shopom Slovákov je Alza

ipsosprieskum mKoncom minulého roka, v období pred nákupnou udalosťou roka Black Friday, agentúra IPSOS uskutočnila prieskum názorov slovenskej on-line populácie na nakupovanie prostredníctvom internetu. Aké sú zistenia? 

Čítať ďalej...

Vianočný trh ovládnu e-shopy, ktoré prekonajú obavy spotrebiteľov

vianocnenakupovanie2019 mMení sa nákupné správanie obyvateľov Slovenska v oblasti e-commerce? Stúpajúca životná úroveň ukazuje, že spotrebiteľ nevníma vyššie útraty.

Čítať ďalej...

On-line supermarkety naštartuje Generácia Alfa

potravinyonlinefoto mKto nakupuje potraviny on-line? Aké sú najpredávanejšie položky? Koľko je vôbec na slovenskom a českom trhu on-line supermarketov? Využívajú vlastnú logistiku, sklady a výdajné miesta?

Čítať ďalej...

Prečo online obchodníci prechádzajú ku kamenným pobočkám?

onlineoffline mUž niekoľko rokov je kamenný obchod označovaný za postupne upadajúci. Príčinou je podľa mnohých názorov silný rozmach online obchodu. Kamenný obchod však úplne nezaniká, môže byť dokonca veľkým prínosom.

Čítať ďalej...

Video

Hašlerky oslavujú 100 rokov

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW