V máji zažiarila predajňa svietidiel SMART LIGHT

smart light mZa zákazníckym zážitkom by záujemcovia o nové osvetlenie bytu, domu či záhrady, mali zájsť do špecializovanej predajne svietidiel SMART LIGHT. Hodnotiacich inšpektorov presvedčil zaujímavý koncept predajne aj profesionalita personálu.

Čítať ďalej...

V predajni kávy IDYLIKA oslovil koncept aj personál

idylika mAprílovým finalistom súťaže Visa Slovak Top Shop sa stala predajňa kávy Idylika v Martine. Koncept zaujal prepojením predajne, pražiarne kávy a kaviarne. Na zákazníckom zážitku napokon pridáva aj umiestnenie v priestoroch bývalej Lekárne u Samaritána.

Čítať ďalej...

Vrcholová priečka patrila v marci predajni TATRATEA STORE SHOP

tatratea shop bachledova mRodinná firma s vyše dvadsaťročnou tradíciou presvedčila hodnotiacich inšpektorov súťaže Visa Slovak Top Shop o pridelení najvyššieho bodového skóre v marcovom hodnotení. TATRATEA STORE SHOP vyniká celkovou atmosférou, vystavením tovaru aj prepojením značky a lokality, kde sa predajňa nachádza.

Čítať ďalej...

Vlajková loď PANTA RHEI v Auparku víťazom za mesiac február

panta rhei aupark m

Z februárového hodnotenia vyšlo víťazne zrekonštruované kníhkupectvo PANTA RHEI v bratislavskom nákupnom centre Aupark.

Čítať ďalej...

V januári si hodnotiacu porotu získal OFF TREND CLUB

off trend club2 m

Prvým finalistom za rok 2023 sa stala špecializovaná predajňa tenisiek OFF TREND CLUB na Čulenovej ulici v Bratislave. Zaujala najmä unikátnou produktovou ponukou, ktorou chce splniť zákazníkom aj tie najväčšie „teniskové sny.“

Čítať ďalej...

Dvanástku víťazov roka 2022 uzatvára optika Oros

optika oros mPonuka produktov, sprievodných služieb aj exteriér optiky Oros presvedčil hodnotiacich inšpektorov, aby tejto výnimočnej predajni udelili prvenstvo za mesiac december.

Čítať ďalej...

Záhradné centrum ako galéria zelene. V novembri bodoval PLANTEX

plantex3 mZáhradné centrum PLANTEX, ktoré si odnáša prvé miesto v novembrovom hodnotení, sa nachádza vo Veselom pri Piešťanoch. Hodnotiacich inšpektorov zaujala autentická architektúra objektu, ale aj celkový koncept, vystavenie tovaru či úroveň poradenstva a predajného servisu zo strany personálu.

Čítať ďalej...

iHRYsko si vysúťažilo titul top predajne mesiaca október

ihrysko tit mPredajňa iHRYska v bratislavskom nákupnom centre VIVO zaujala hodnotiacu porotu sortimentom, sprievodnými aktivitami a vysoké bodové skóre si odnáša aj za ochotu a odbornosť personálu pri poradenstve.

Čítať ďalej...

Decathlon sa stal septembrovým finalistom

decathlon VSTS mFrancúzsku maloobchodnú sieť predajní so športovými potrebami Decathlon tvorí už približne 1600 prevádzok po celom svete. Jedna z nich upútala aj hodnotiacu porotu v septembrovom kole súťaže Visa Slovak Top Shop.

Čítať ďalej...

V auguste zaujalo najviac ZÁKAZNÍCKE CENTRUM SPP

SPP VSTS mÔsmeho finalistu súťaže Visa Slovak Top Shop možno nájsť opäť v nákupnom centre Nivy. Víťazstvo si odnieslo zákaznícke centrum SPP, ktoré vyniklo modernými službami, technologicky prepracovaným, interaktívnym a „zeleným“ konceptom.

Čítať ďalej...

Video

Atmosféra Retail Summitu 2023


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk