Záhradné centrum ako galéria zelene. V novembri bodoval PLANTEX

plantex3 mZáhradné centrum PLANTEX, ktoré si odnáša prvé miesto v novembrovom hodnotení, sa nachádza vo Veselom pri Piešťanoch. Hodnotiacich inšpektorov zaujala autentická architektúra objektu, ale aj celkový koncept, vystavenie tovaru či úroveň poradenstva a predajného servisu zo strany personálu.

Čítať ďalej...

iHRYsko si vysúťažilo titul top predajne mesiaca október

ihrysko tit mPredajňa iHRYska v bratislavskom nákupnom centre VIVO zaujala hodnotiacu porotu sortimentom, sprievodnými aktivitami a vysoké bodové skóre si odnáša aj za ochotu a odbornosť personálu pri poradenstve.

Čítať ďalej...

Decathlon sa stal septembrovým finalistom

decathlon VSTS mFrancúzsku maloobchodnú sieť predajní so športovými potrebami Decathlon tvorí už približne 1600 prevádzok po celom svete. Jedna z nich upútala aj hodnotiacu porotu v septembrovom kole súťaže Visa Slovak Top Shop.

Čítať ďalej...

V auguste zaujalo najviac ZÁKAZNÍCKE CENTRUM SPP

SPP VSTS mÔsmeho finalistu súťaže Visa Slovak Top Shop možno nájsť opäť v nákupnom centre Nivy. Víťazstvo si odnieslo zákaznícke centrum SPP, ktoré vyniklo modernými službami, technologicky prepracovaným, interaktívnym a „zeleným“ konceptom.

Čítať ďalej...

Júlový víťaz NESTVILLE PARK – EXPOSHOP prekvapil ponukou

Nestville VSTS mNestville Distillery je pokračovateľom 260 ročnej liehovarníckej tradície. Svoju ponuku, no nielen tú, sprostredkováva zákazníkom zážitkovým spôsobom v exkluzívnej podnikovej predajni v Nestville parku v Hniezdnom.

Čítať ďalej...

ALZA víťazom júnového kola súťaže Visa Slovak Top Shop

alza VSTS mKroky hodnotiacich inšpektorov smerovali v júni aj do moderného showroomu Alzy v novom nákupnom centre na bratislavských Nivách. Ten napokon získal najväčšie bodové skóre a stal sa víťazom júnového kola súťaže.

Čítať ďalej...

V máji si porotu získala VČELOVINA a jej dizajnový skvost v Smoleniciach

Vcelovina VSTS mZákazníci, ktorí sa za produktami značky Včelovina vyberú do firemnej predajne pod Smolenickým zámkom, si odnesú nielen kvalitné produkty miestnej výroby, ale aj pozoruhodný nákupný zážitok. Predajňa v máji získala najviac bodov aj od hodnotiacich inšpektorov súťaže Visa Slovak Top Shop.

Čítať ďalej...

Aprílovým víťazom sa stala predajňa DOUGLAS v Auparku

Douglas VSTS mParfumérie Douglas sa vo svojom segmente vypracovali na pozíciu európskeho lídra. Spoločnosť šikovne spája svoju prezentáciu v online priestore so zážitkami, ktoré zákazníkom ponúka v približne 1900 stacionárnych prevádzkach. Jedna z nich, v bratislavskom Auparku, zaujala aj porotu súťaže Visa Slovak Top Shop.

Čítať ďalej...

MTBIKER je víťazom marcového hodnotenia

mtbiker VSTS mMTBIKER patrí medzi najnavštevovanejšie cyklistické portály na svete, v regióne V4 je dokonca najväčším portálom. V marcovom kole súťaže Visa Slovak Top Shop zaujal porotu showroom v historickej budove Pradiarne 1900.

Čítať ďalej...

Vo februárovom hodnotení bodovalo NOTINO

notino VSTS mNajvyššie bodové skóre získal vo februárovom hodnotení najväčší online predajca parfumov a kozmetiky v Európe, spoločnosť Notino. Zaujala omnichannel stratégiou aj sprievodným servisom pri predaji.

Čítať ďalej...

Video

Aký bol Retail Summit 2022


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk