Mattoni 1873 má nového generálneho riaditeľa

ondrej postransky mVo vrcholovom manažmente Mattoni 1873 nastali od 1. apríla 2023 zmeny. Majiteľ a súčasný generálny riaditeľ Alessandro Pasquale sa posúva na pozíciu výkonného prezidenta skupiny. Novým CEO sa stáva Ondřej Postránský, súčasný riaditeľ strategického marketingu spoločnosti Mattoni 1873.

Čítať ďalej...

Plzeňský Prazdroj má nového riaditeľa pre distribúciu a plánovanie

glenn burgess mOd februára sa ním stal Glenn Burgess. Na tejto pozícii nahradil Davida Udala, ktorý sa presunul na post IT riaditeľa skupiny Asahi Europe&International.

Čítať ďalej...

Lidl bude mať prvú generálnu riaditeľku

zita szlavikovicsNovou generálnou riaditeľkou Lidl Slovenská republika sa od marca 2023 stane Zita Szlavikovics.

Čítať ďalej...

Nový klaster riaditeľ v Mondelez International

tomasz szpyt mSpoločnosť Mondelez International oznámila menovanie Tomasza Szpyta za nového klaster riaditeľa pre Slovensko, Česko, Maďarsko, Grécko a Bulharsko. Tomasz Szpyt bude primárne vykonávať svoju funkciu v bratislavskej čokoládovni Mondelez International.

Čítať ďalej...

Martin Baláž prevzal zodpovednosť za vedenie Prologis

martin balaz mOd roku 2019 zastával pozíciu country managera pre Českú republiku a Slovensko. Od 1. decembra 2022 prevzal zodpovednosť za ďalší trh a posunie sa na pozíciu senior viceprezidenta a country managera pre Českú republiku, Slovensko a Maďarsko.

Čítať ďalej...

Nový CEO módneho vyhľadávača GLAMI

Ján Kešelák glami mStal sa ním Ján Kešelák, ktorý sa už päť rokov spolupodieľa na smerovaní GLAMI. Najskôr pracoval ako šéf expanzie v Grécku, na Balkáne a v Pobaltských krajinách, v poslednom roku aj ako Chief Revenue Officer.

Čítať ďalej...

Foodpanda má nového generálneho riaditeľa

daniel ryska

Stal sa ním Daniel Ryška, ktorý pôsobil sedem rokov v Burger King. Avizuje, že chce prispieť k ďalším výrazným úspechom a rozširovaniu foodpandy na Slovensku.

Čítať ďalej...

Alza má novú marketingovú riaditeľku

klara blazkova

Vedenie marketingu Alzy, popredného českého a slovenského e-shopu, prebrala od septembra Klára Blažková. Na poste vystriedala Marka Dvořáka, ktorý sa rozhodol prijať novú pracovnú výzvu.

Čítať ďalej...

FM Logistic má nového prevádzkového riaditeľa

tadeas kos m

Spoločnosť FM Logistic predstavuje nového člena predstavenstva pre región strednej Európy. Od 1. septembra 2022 sa k tímu pripojil Tadeáš Kos ako prevádzkový riaditeľ pre Českú republiku a Slovensko.

Čítať ďalej...

Spoločnosť Allegro má nového generálneho riaditeľa

roy perticucci m

Od 1. septembra 2022 sa ním stáva Roy Perticucci. Je výkonným riaditeľom a zároveň členom predstavenstva spoločnosti Allegro.

Čítať ďalej...

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk