Kaufland Vianoce 2020

Kaufland Vianoce 2020

Kaufland Vianoce 2020

Black Friday bude tento rok žatvou pre eshopy. Priemerne Slovák minie v zľavách 140 €

Každoročné predvianočné výpredaje lákajú tisíce Slovákov. Tento rok bude poznačený koronakrízou a nákupy sa zároveň presunú do online priestoru. Najčastejšie nakupujeme zľavnenú elektroniku či oblečenie. Tržby obchodníkov počas nasledujúcich dní porastú zhruba o 16 %.

Čítať ďalej...

Na zbytočnosti minú Slováci v priemere 65 € mesačne

Podľa najnovších údajov Európskeho štatistického úradu Eurostat vlani minuli Slováci desiatky € „navyše“ na rôzne nepotrebné elektronické vychytávky, oblečenie či kozmetiku. Až 40 % z toho, čo nakúpime, vyhodíme.

Čítať ďalej...

Cenová citlivosť zákazníkov počas pandémie prekvapivo klesla

Do popredia sa pri nákupoch na úkor ceny dostávajú iné kritériá. Až 60 % zákazníkov tvrdí, že nemajú problém zaplatiť za výrobky a služby viac, ak im značka poskytne lepšiu zákaznícku skúsenosť.

Čítať ďalej...

COOP Jednota dosiahla medzinárodný úspech. Detský čaj vlastnej značky získal unikátne ocenenie

Na prestížnej celosvetovej súťaži Medzinárodnej asociácie vlastných značiek (PLMA) Salute to Excellence Awards bodovala aj COOP Jednota. V silnej konkurencii 550 produktov od 70 reťazcov z 23 krajín zaujal porotu detský čaj z bylinnej zmesi COOP Jednota Junior. 

Čítať ďalej...

Už tretí rok mení dm „Black Friday“ na „Giving Friday“

Nákupy počas piatka, ktorý tento rok padol na 27. novembra, opäť reťazec dm drogerie markt spája s podporou zmysluplného projektu.

Čítať ďalej...

Unilever predstavuje ambície pre dosiahnutie zdravšieho a udržateľnejšieho globálneho potravinového systému

Unilever rozširuje svoje ambície v rámci vlastnej vízie Potraviny budúcnosti, ktorá sa týka celej kategórie potravín, zmrzlín a nápojov. Chce totiž pomôcť zásadne transformovať súčasný neudržateľný potravinový systém a inšpirovať ostatných na ceste k udržateľnej budúcnosti potravinárstva.

Čítať ďalej...

Zákazníci vyberú OBCHODNÍKA ROKA. Začína hlasovanie v kategórii CENA VEREJNOSTI

V rámci ocenenia Mastercard Obchodník roka 2020 budú vyhlásení najlepší obchodníci pôsobiaci na slovenskom trhu. Spolu so začiatkom tohto ročníka sa spúšťa aj hlasovanie verejnosti, v ktorom budú môcť zákazníci vybrať svojho najobľúbenejšieho obchodníka.

Čítať ďalej...

Česi sú na vianočné nákupy pripravenejší a zároveň odvážnejší ako Slováci

Vianoce sa blížia a s nimi aj vianočné nákupy. Aj keď ich neobľubujú ani Česi ani Slováci, naši západní bratia k nim pristupujú pokrokovejšie ako my.

Čítať ďalej...

Potraviny KRAJ majú podcasty – sú zamerané na intolerancie, vegánstvo a zdravý životný štýl

Sieť potravín KRAJ si nielen pre svojich zákazníkov, ale aj milovníkov aktívneho životného štýlu i zdravej stravy, pripravili tri podcastové relácie Život bez obmedzení, Aktívne a zdravo a Vegánstvo.

Čítať ďalej...

Ako to s „potravinovým semaforom“ naozaj bude?

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (MPRV SR) presadzuje zavedenie jednotného systému EÚ založeného na dobrovoľnej báze grafického označovania potravín na prednej strane.

Čítať ďalej...

Video

V boji proti vírusom je úspešný UV ROBOT

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW