COOP Jednota Nové Zámky prichádza do Bratislavy. Zákazníkov privítala prvá predajňa

Sieť predajní COOP Jednoty mala v Bratislave dlhoročnú tradíciu. Po dvanástich rokoch si opäť začína v hlavnom meste budovať svoju pozíciu. K prvej otvorenej predajni sa zakrátko pridajú ďalšie.

Čítať ďalej...

Bratislavská Eurovea otvára rozšírené priestory

Po 13 rokoch prevádzky sa obchodné centrum Eurovea stalo najväčším nákupným centrom na Slovensku. Brány novej obchodnej pasáže boli otvorené 25.mája. S 95% obsadenosťou predajnej plochy prináša nové značky a inovatívne koncepty.

Čítať ďalej...

Spoločnosť JYSK získala certifikáciu v oblasti recyklovaných materiálov

JYSK už niekoľko rokov predáva produkty z recyklovaných materiálov certifikovaných podľa GRS a teraz získal recyklačný certifikát aj ako spoločnosť.

Čítať ďalej...

Tesco pokračuje s rozširovaním počtu predajní na Slovensku

Od štvrtka 25. mája 2023 si môžu zákazníci vybrať z ponuky nového Tesco Expres v Bratislave. Predajňa je súčasťou novej časti nákupného centra na brehu Dunaja – Eurovea 2. Tesco tak bude prevádzkovať spolu 158 predajní.

Čítať ďalej...

Značka Tefal otvára prvú kamennú predajňu na Slovensku

Tefal Store predstaví svetové značky Tefal, Rowenta, Krups, WMF a Lagostina. Prevádzka bude slúžiť ako obchod a tiež ako priestor, kde môžu zákazníci objavovať inovatívne riešenie a získavať rady od odborníkov, ktorí odpovedia na všetky otázky a zaistia maximálnu spokojnosť.

Čítať ďalej...

CBRE: Slovenským nákupným centrám sa opäť darí, ich návštevnosť stúpla až o 19 %

Výkonnosť nákupných centier na Slovensku rastie, ich tržby sa v 1. kvartáli zvýšili medziročne o 17, rástla však aj výška priemerného nájomného, a to o 5 %.

Čítať ďalej...

Šéfkuchár Přemek Forejt navrhol pre známy reťazec prémiové burgery

McDonald's prichádza aj v tomto roku s limitovanou edíciou Maestro, za ktorej receptúrou stojí známy český šéfkuchár, Přemek Forejt. Tento gastronóm si pozornosť mnohých Čechov a Slovákov získal nielen ako porotca obľúbenej série MasterChef Česko, ale aj ako oceňovaný šéfkuchár unikátneho konceptu reštaurácie Entreé v Olomouci.

Čítať ďalej...

Obchodné centrum Eurovea prekvapí novými predajňami aj výrazne zväčšenou gastronomickou zónou

Pôvodný foodcourt sa sťahuje do novej nákupnej pasáže na prvé poschodie, kde na rozlohe 3 700 m2 zdvojnásobí svoju kapacitu. Poskytne 1 156 miest na sedenie a doplnený o štýlový Food Hall vytvorí spolu so 16 reštauráciami na promenáde pri Dunaji najväčšiu gastro destináciu na Slovensku.

Čítať ďalej...

Produkty vlastnej značky Tesco bodujú u spotrebiteľov. Získali ocenenie Voľba spotrebiteľov

Tesco aj tento rok uspelo v programe Voľba spotrebiteľov 2023. V 12. ročníku zákazníci označili 17 výrobkov vlastnej značky Tesco za ich najobľúbenejšie. Opakovane dominovali najmä Tesco rastlinné potraviny ako vegánske zmrzliny, výživné strukovinové šaláty či rastlinné mlieka. V rámci programu celkovo o priazeň spotrebiteľov bojovalo viac ako 140 výrobkov v 45 kategóriách.

Čítať ďalej...

Nákupné možnosti Ružomberčanov sa rozšíria vďaka novým, ale aj pôvodným predajniam

Každá nová stavba sa v súčasnosti hrdí zeleným certifikátom prípadne použitím prevratnej zelenej technológie. Hoci v priebehu svojej životnosti šetria energiu a ponúkajú užívateľom rôzne vymoženosti, realitou stavebníctva je, že sú stále veľmi náročné na materiály a energie. Najmä, ak sa stavia úplne od nuly.

Čítať ďalej...

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk