Značka Pilsner Urquell sa už druhý rok zapája do obľúbeného nočného festivalu súčasného umenia

Počas festivalu súčasného umenia, Biela noc, sa Kamenné námestie v Bratislave premení vďaka spolupráci so značkou Pilsner Urquell na fascinujúcu nočnú expozíciu. Účastníci tu od 29. 9. do 1. 10. 2023 nájdu multimediálnu inštaláciu s názvom Gate.

Čítať ďalej...

Umelá inteligencia Alzee zlepšuje zákaznícky servis v Alza.sk

Alza.sk nasadzuje na vybavovanie zákazníckych požiadaviek umelú inteligenciu menom Alzee. Tá zrýchľuje prepojenie volajúcich zákazníkov priamo k špecializovaným tímom operátorov, ktorí dokážu efektívnejšie riešiť ich požiadavky. Na najčastejšie otázky, ako je stav objednávky, dokáže Alzee priamo odpovedať.

Čítať ďalej...

Zalando uvádza novú funkciu odporúčania veľkosti na základe telesných mier zákazníkov

Zalando, jedna z popredných európskych online platforiem pre módu a životný štýl, spustilo novú funkciu, ktorá zákazníkom umožňuje využiť odporúčanie veľkosti na základe ich jedinečných mier.

Čítať ďalej...

Počas septembra opäť prebieha Kampaň Na bicykli do obchodu

Bicykel je moderný a ekologický dopravný prostriedok, ktorý je v mnohých prípadoch schopný plnohodnotne nahradiť ostatné spôsoby dopravy, obzvlášť tú individuálnu automobilovú. Platí to rovnako aj v prípade využívania bicykla pri nakupovaní.

Čítať ďalej...

Slovenské vinárstvo Shebo Winery získalo ocenenie na medzinárodnej súťaži vín AWC Vienna 2023

Najväčšia oficiálne uznaná súťaž vín na svete AWC Vienna ocenila slovenské vinárstvo Shebo Winery 4 zlatými a 8 striebornými medailami. Súťaže sa tento rok zúčastnilo 11 376 vín od 1 514 výrobcov zo 42 krajín.

Čítať ďalej...

Zálohovanie na Slovensku je na dobrej ceste naplniť ciele stanovené pre celý tento kalendárny rok

Spoločne sme v tomto roku vyzbierali takmer 800 miliónov zálohovaných obalov. Od spustenia zálohovania na Slovensku (1.1.2022) sa vrátilo do systému zálohovania už viac ako 1,6 miliardy fliaš a plechoviek.

Čítať ďalej...

Väčšina Čechov nakupuje topánky v kamenných predajniach. Značku pri výbere rieši viac ako tretina

Obľubu si u Čechov drží najmä každodenná vychádzková obuv - vo voľnom čase ju najradšej nosí polovica z nich. Iné je to však v zamestnaní, kde si takmer tretina pracujúcich obúva špeciálne topánky.

Čítať ďalej...

Verejnosť zahlasovala za sedem miest, kde Kaufland otvorí nové K Parky

Úspešný projekt K Parkov, ktoré obchodný reťazec stavia naprieč celým Slovenskom, aj v treťom ročníku vzbudil veľký záujem. Do hlasovania verejnosti, ktorá rozhodla o víťazných lokalitách, sa zapojili tisícky ľudí a odovzdali v ňom vyše 200 tisíc hlasov.

Čítať ďalej...

Tajomstvo úspechu McMuffin odhalené

Obľúbený McMuffin je súčasťou ranného rituálu miliónov ľudí po celom svete. Táto pochúťka z dielne McDonald’s si od svojho uvedenia na americký trh v 70. rokoch 20. storočia získala vernú zákaznícku základňu aj v Európe. A prečo je McMuffin taký úspešný? Obľúbený reťazec reštaurácií odhalil tajomstvo špeciálneho postupu prípravy vajíčok.

Čítať ďalej...

Home Credit prichádza s inováciou pre kamenné predajne, uvádza samoobsluhu pre nákupy na splátky

Home Credit spustil inovatívny technologický prvok v oblasti splátkového predaja priamo v kamenných predajniach. Táto inovácia spočíva v tom, že si zákazník pri nákupe na splátky vybaví pomocou QR kódu pôžičku priamo s Home Creditom a nemusí tak zdieľať svoje osobné informácie s predajcom.

Čítať ďalej...

Video

Atmosféra Retail Summitu 2023

Retail Podcast

Tomáš Török, BizBuilders: Čo musí urobiť online obchodník pre svoj rast?
Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk