KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

Predajne Terno a KRAJ dlhodobo zlacňujú viac ako 400 produktov

Znižovanie cien sa bude týkať drogérie, kozmetiky a hygienických potrieb. V priemere pôjde o viac ako 15-percentné zlacnenie produktov. Zmena je aktuálna od 10. mája v predajniach Terno a KRAJ.

Čítať ďalej...

O dva mesiace sa zmenia podmienky pre nákupy tovarov z tretích krajín

Už onedlho si môžu zákazníci objednať tovary z tretích krajín bez toho, aby ich museli povinne precliť a zaplatiť daň z pridanej hodnoty (DPH), ak je hodnota zásielky nižšia ako 22 €.

Čítať ďalej...

Rok 2021 je Medzinárodným rokom ovocia a zeleniny

Pri tejto príležitosti sa štátny tajomník Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (MPRV SR) Andrej Gajdoš stretol so zástupcami ovocinárov a pestovateľov zeleniny na Slovensku.

Čítať ďalej...

Čoraz viac Slovákov objavuje zodpovednú kávu, čokoládu alebo kvety

Spoločnosť Kaufland Slovensko počas uplynulého roka rozšírila svoj stabilný sortiment Fairtrade výrobkov až o 20 percent, vďaka čomu môže spolu so zákazníkmi podporovať férový obchod ešte výraznejšie.

Čítať ďalej...

Potraviny KRAJ hľadajú regionálnych dodávateľov korenín a byliniek

Aktuálne sa na predajných pultoch potravín KRAJ nachádzajú kvalitné produkty so slovenským pôvodom od viac ako 100 rôznych dodávateľov.

Čítať ďalej...

Slovenské Tofu predstavuje nový, vylepšený obal

Cielene sa zbavuje kartónového obalu, vďaka čomu ušetrí veľa ton papiera ročne. Namiesto neho značka LUNTER stavila na pútavý dizajn, vďaka ktorému zákazníci jednoducho nájdu tú správnu príchuť, presne podľa ich chuti.

Čítať ďalej...

Žabka otvorila predajňu aj v blízkosti dopravného terminálu

Sieť potravín Žabka pokračuje na Slovensku v rýchlej expanzii. Nedávno otvorila už štvrtú prevádzku za tento rok a celkovo na Slovensku prevádzkuje šesť obchodov. Ten najnovší, nachádzajúci sa v meste Malacky na Záhorí.

Čítať ďalej...

Tesco dlhodobo znižuje ceny stoviek produktov

Rozpočty domácností nielen na Slovensku už vyše roka ovplyvňuje pretrvávajúca mimoriadna situácia. Tesco preto od apríla 2021 dlhodobo znižuje ceny stoviek produktov, aby pomohlo rodinám v čase, keď sú rozpočty domácností ovplyvnené pandémiou.

Čítať ďalej...

Tauris Group rozširuje svoj biznis. Začína vyrábať prémiovú potravu pre psov

Vďaka vlastnej rozrábke sa spoločnosť tento rok rozhodla rozšíriť výrobu o novú kategóriu sušených výrobkov a vytvorila tak zdravé a 100% prírodné pamlsky značky DOGGO pre psov.

Čítať ďalej...

Wolt a Martinus spúšťajú expresné doručenie kníh

Zákazníci si budú môcť cez Wolt objednať z výberu knižných titulov v Bratislave a Košiciach. Ide tak o ďalšie významné rozšírenie portfólia Woltu od doručovania jedla smerom k maloobchodu.

 

Čítať ďalej...

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk