kaufland

kaufland veggie banner l

kaufland

Aká bude budúcnosť potravín na rastlinnej báze?

marian milecDňa 14.10.2021 sa uskutoční 2. ročník konferencie o aktuálnych trendoch a novinkách v oblasti rastlinných potravín PLANT-POWERED PERSPECTIVES. Hovorili sme s Ing. Marianom Milecom, projektovým manažérom tohto podujatia.

Čítať ďalej...

Slovenské e-shopy sú schopné veľmi rýchlo napredovať

Michal KrálHovorí Michal Král, CEO Pricemania spol. s.r.o. V rozhovore sme rozobrali zmeny, ktorými v poslednom období prešla Pricemania, plánovanú expanziu do Česka, rozvoj online obchodu v pandemickom období a niektoré výrazné trendy.

Čítať ďalej...

Chceme byť príkladom pre ďalšie spoločnosti

Zuzana BaloghováHovorí v súvislosti s rozbiehajúcimi sa aktivitami v oblasti diverzity a inklúzie v rozhovore pre RETAIL magazin.sk Zuzana Baloghová, ambasádorka pre diverzitu v spoločnosti Lidl.

Čítať ďalej...

Bola to veľká výzva, rozhodnutie neľutujeme

Viktória HložekováHovorí v rozhovore pre RETAIL magazin.sk Viktória Hložeková, franšízová manažérka predajní Žabka v Trnave a v Bratislave.

Čítať ďalej...

Nápor nakupujúcich kopíruje predvianočné obdobie

jozef dvorskyHodnotí aktuálny stav v oblasti e-commerce na Slovensku Ing. Jozef Dvorský, výkonný riaditeľ Slovenskej asociácie pre elektronický obchod (SAEC).

Čítať ďalej...

Na súčasnú situáciu reaguje nová služba Covid Audit

ales holakovskyUPR1Audity predajných štandardov a procesov hrajú v spoločnostiach, ktoré prevádzkujú formu pobočkovej siete, stále väčšiu úlohu. Hovorili sme s Alešom Holakovským, senior consultantom spoločnosti Market Vision, ktorý sa venuje práve tomuto typu auditov.

Čítať ďalej...

Medziročné nárasty predaja sú u nás vyššie ako v západnej Európe

hana malikovaUvádza v súvislosti s hodnotením predaja fairtradových výrobkov na Slovensku Hana Malíková, riaditeľka Fairtrade Česko a Slovensko.

Čítať ďalej...

Do regálov pribúda viac rastlinných produktov

Mária AgóčováKtorý z reťazcov bude mať ich najširšiu ponuku? Hovorili sme s Mgr. Máriou Agóčovou, koordinátorkou programu Rastlinný reťazec roka.

Čítať ďalej...

Základom pri budovaní love brandu je silná myšlienka

Jana KutlíkováJana Kutlíková pracovala ako CEO slovenského ZOOT-u a aktuálne stojí na čele online obchodu s ekologickými produktami pre domácnosť a záhradu ZEMITO.sk.

Čítať ďalej...

Silným lákadlom sa stali čerstvé potraviny

Zoltán CsókaO tom, ako funguje predaj doplnkového sortimentu na čerpacích staniciach, aké sú trendy a čo zmenila koronakríza, sme hovorili so Zoltánom Csókom, manažérom nepalivového predaja siete čerpacích staníc SLOVNAFT, a.s.

Čítať ďalej...

Video

Prvé ohlasy spotrebiteľov na recykláciu plastov

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk