Kaufland Vianoce 2020

Kaufland Vianoce 2020

Kaufland Vianoce 2020

Medziročné nárasty predaja sú u nás vyššie ako v západnej Európe

hana malikovaUvádza v súvislosti s hodnotením predaja fairtradových výrobkov na Slovensku Hana Malíková, riaditeľka Fairtrade Česko a Slovensko.

Čítať ďalej...

Do regálov pribúda viac rastlinných produktov

Mária AgóčováKtorý z reťazcov bude mať ich najširšiu ponuku? Hovorili sme s Mgr. Máriou Agóčovou, koordinátorkou programu Rastlinný reťazec roka.

Čítať ďalej...

Základom pri budovaní love brandu je silná myšlienka

Jana KutlíkováJana Kutlíková pracovala ako CEO slovenského ZOOT-u a aktuálne stojí na čele online obchodu s ekologickými produktami pre domácnosť a záhradu ZEMITO.sk.

Čítať ďalej...

Silným lákadlom sa stali čerstvé potraviny

Zoltán CsókaO tom, ako funguje predaj doplnkového sortimentu na čerpacích staniciach, aké sú trendy a čo zmenila koronakríza, sme hovorili so Zoltánom Csókom, manažérom nepalivového predaja siete čerpacích staníc SLOVNAFT, a.s.

Čítať ďalej...

Budúcnosť vidíme v nebalenom pečive

Tatiana LopúchováHovorí Tatiana Lopúchová, predsedníčka Slovenského zväzu pekárov, cukrárov a cestovinárov. V rozhovore sme prebrali aktuálny stav pekárenského odvetvia, trendy a nové smerovania v segmente pečiva a pekárenských výrobkov, dotkli sme sa aj súvisiacej legislatívy a vzťahov s obchodníkmi.

Čítať ďalej...

Plánujeme rozšíriť sortiment na domácu spotrebu

ales franek mHovorí v rozhovore pre RETAIL magazin.sk Aleš Fránek, riaditeľ siete Costa Coffee v Česku a na Slovensku. V rozhovore sme rozoberali expanzné plány, pripravované novinky, zákaznícke správanie aj rozdiely medzi fungovaním na Slovensku a v Česku.

Čítať ďalej...

Budúcnosťou je hybridný model predaja

igor matejov mO fungovaní online obchodu v období pandémie koronavírusu, o nových výzvach, budúcnosti vyplývajúcej z aktuálnej situácie, aj o zmenách zákazníckeho správania, sme hovorili s Igorom Matejovom, COO Mall Group.

Čítať ďalej...

Naši absolventi a študenti sú stále žiadanejší

peterdrabik mHovorí v rozhovore pre RETAIL magazin.sk Ing. Peter DRÁBIK, PhD., MSc., dekan Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Čítať ďalej...

Transparentné prostredie je v podnikaní základ

mkrajcovic mSlovenská aliancia moderného obchodu je nezávislé, dobrovoľné združenie podnikateľských subjektov z oblasti maloobchodu a veľkoobchodu. O jej cieľoch, pôsobení na slovenskom trhu a plánoch sme hovorili s predsedom aliancie, Martinom Krajčovičom.

Čítať ďalej...

Potrebovali by sme nový zákon o potravinách

kfasiangova mUvádza v rozhovore pre RETAIL magazin.sk Ing. Katarína Fašiangová, konateľka spoločnosti Food Control s.r.o. V rozhovore sme sa dotkli problematiky kvality potravín, aktuálneho stavu potravinárstva na Slovensku, súčasnej potravinovej legislatívy, odborného vzdelávania aj negatív, ktoré sa v súvislosti s nesprávne poňatými informáciami často šíria v prostredí sociálnych sietí.

Čítať ďalej...

Video

V boji proti vírusom je úspešný UV ROBOT

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW