Chceme umožniť zákazníkom hodnotiť výdajné miesta

Alexander JančoHovorí Alexander Jančo, výkonný riaditeľ spoločnosti Packeta na Slovensku. V rozhovore zhodnotil nedávno realizovaný rebranding, fungovanie výdajných miest, načrtol zaujímavé príležitosti pre kamenných obchodníkov a predstavil smer, ktorý si na najbližšie obdobie vytýčili.

Čítať ďalej...

Plánujeme pôsobenie aj mimo Bratislavy

hans peter pichler mHovorí Hans Peter Pichler, Country Manager pre Slovensko, Slovinsko, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko a Srbsko spoločnosti Peek & Cloppenburg

Čítať ďalej...

Aká bude budúcnosť potravín na rastlinnej báze?

marian milecDňa 14.10.2021 sa uskutoční 2. ročník konferencie o aktuálnych trendoch a novinkách v oblasti rastlinných potravín PLANT-POWERED PERSPECTIVES. Hovorili sme s Ing. Marianom Milecom, projektovým manažérom tohto podujatia.

Čítať ďalej...

Slovenské e-shopy sú schopné veľmi rýchlo napredovať

Michal KrálHovorí Michal Král, CEO Pricemania spol. s.r.o. V rozhovore sme rozobrali zmeny, ktorými v poslednom období prešla Pricemania, plánovanú expanziu do Česka, rozvoj online obchodu v pandemickom období a niektoré výrazné trendy.

Čítať ďalej...

Chceme byť príkladom pre ďalšie spoločnosti

Zuzana BaloghováHovorí v súvislosti s rozbiehajúcimi sa aktivitami v oblasti diverzity a inklúzie v rozhovore pre RETAIL magazin.sk Zuzana Baloghová, ambasádorka pre diverzitu v spoločnosti Lidl.

Čítať ďalej...

Bola to veľká výzva, rozhodnutie neľutujeme

Viktória HložekováHovorí v rozhovore pre RETAIL magazin.sk Viktória Hložeková, franšízová manažérka predajní Žabka v Trnave a v Bratislave.

Čítať ďalej...

Nápor nakupujúcich kopíruje predvianočné obdobie

jozef dvorskyHodnotí aktuálny stav v oblasti e-commerce na Slovensku Ing. Jozef Dvorský, výkonný riaditeľ Slovenskej asociácie pre elektronický obchod (SAEC).

Čítať ďalej...

Na súčasnú situáciu reaguje nová služba Covid Audit

ales holakovskyUPR1Audity predajných štandardov a procesov hrajú v spoločnostiach, ktoré prevádzkujú formu pobočkovej siete, stále väčšiu úlohu. Hovorili sme s Alešom Holakovským, senior consultantom spoločnosti Market Vision, ktorý sa venuje práve tomuto typu auditov.

Čítať ďalej...

Medziročné nárasty predaja sú u nás vyššie ako v západnej Európe

hana malikovaUvádza v súvislosti s hodnotením predaja fairtradových výrobkov na Slovensku Hana Malíková, riaditeľka Fairtrade Česko a Slovensko.

Čítať ďalej...

Do regálov pribúda viac rastlinných produktov

Mária AgóčováKtorý z reťazcov bude mať ich najširšiu ponuku? Hovorili sme s Mgr. Máriou Agóčovou, koordinátorkou programu Rastlinný reťazec roka.

Čítať ďalej...

Video

Retail Summit 2021 v 100 sekundách

Retail Podcast

Category Management 2: Koho zapojiť do vytvárania plánogramu

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk