kaufland

kaufland veggie banner l

kaufland

mBank predstavuje eKartu – virtuálnu kartu na internetové platby

Klienti mBank si odteraz môžu priamo v mobilnej aplikácii alebo internet bankingu zriadiť eKartu – virtuálnu kartu určenú na platby na internete.

Čítať ďalej...

Ingka Group oznámila rast tržieb o viac ako 6 %, online predaj tvoril takmer tretinu

Spoločnosť Ingka Group oznámila, že vo finančnom roku 2021 zaznamenala nárast maloobchodných tržieb vo výške 37,4 miliárd € , čo v porovnaní s minulým rokom (35,2 miliardy € vo finančnom roku 2020) predstavuje nárast o 6,3 %.

Čítať ďalej...

Coca-Cola pracuje na udržateľnom využívaní plastov. Na trhu je prvý produkt v 100 % rPET fľaši

Plastové obaly sú z hľadiska uhlíkovej stopy pre životné prostredie menšou záťažou ako tie sklené. Kľúčom je však správny prístup k nakladaniu s nimi a recyklácia použitých fliaš na výrobu nových. Aj spoločnosť Coca-Cola zintenzívňuje aktivity v tejto oblasti a konkrétne smeruje k cirkularite plastových obalov.

Čítať ďalej...

Peek & Cloppenburg otvoril na Slovensku štvrtú predajňu

Nová predajňa tohto nemeckého obchodníka s módou pribudla 21. októbra v novootvorenom nákupnom centre Nivy. Peek & Cloppenburg, ktorý prezentuje najnovšie trendy, je na slovenskom trhu známy už takmer 17 rokov.

Čítať ďalej...

Takmer polovica slovenských domácností si minulý rok zakúpila rastlinné alternatívy

Prvá slovenská správa, ktorá mapuje trh s rastlinnými potravinovými produktami, prináša aj unikátne dáta o spotrebiteľskom správaní na našom trhu.

Čítať ďalej...

Kaufland opäť pomôže rodinám v núdzi

Už po tretí raz Kaufland prináša v predvianočnom období charitatívny projekt, v ktorom kúpou adventného kalendára zákazníci podporia aktivity neziskovej organizácie Úsmev ako dar, ktorá pomáha rodinám v núdzi.

Čítať ďalej...

Geis Sk pripravuje novú pobočku v Triblavine

Geis SK rastie. Súčasná slovenská pobočka sa koncom roka bude sťahovať zo Senca do nových priestorov v logistickom VGP Parku Bratislava. Nachádza sa v oblasti Triblavina, len pár minút od Bratislavy.

Čítať ďalej...

BILLA spúšťa test zálohovania plastových fliaš a plechoviek

Zákazníci tohto reťazca si môžu od 14. októbra vyskúšať, ako bude v praxi prebiehať výkup plastových fliaš a plechoviek. V rámci nového projektu „Ružinovské lavičky za plastové fľaštičky“ spoločnosť zriadila pri svojich dvoch predajniach v Bratislave-Ružinove automaty na zber nápojových obalov z plastu a kovu.

Čítať ďalej...

Tesco zlepšuje službu Online nákupy, prináša doručenie už v deň objednávky

Novinka je aktuálne k dispozícii v Bratislave a čoskoro aj vo všetkých dovozových lokalitách. Online nákupy s Tescom ponúkajú pestrý sortiment potravín i ďalších výrobkov. Služba je v súčasnosti k dispozícii pre 1,1 mil. domácností.

Čítať ďalej...

Grafton: Ani automatizácia dostatočne nezmiernila tlak na strane dopytu po pracovníkoch

Pracovný trh aj naďalej výrazne ovplyvňuje neistota spojená s pandémiou a nejasnými krokmi vlády. Aj napriek tomu očakáva personálna agentúra Grafton pokračujúci mierny rast ekonomiky a znižovanie nezamestnanosti.

Čítať ďalej...

Video

Prvé ohlasy spotrebiteľov na recykláciu plastov

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk