kaufland

kaufland veggie banner l

kaufland

Geis Sk pripravuje novú pobočku v Triblavine

Geis SK rastie. Súčasná slovenská pobočka sa koncom roka bude sťahovať zo Senca do nových priestorov v logistickom VGP Parku Bratislava. Nachádza sa v oblasti Triblavina, len pár minút od Bratislavy.


"Vďaka dynamickému rastu sme potrebovali nájsť väčšie a vhodnejšie priestory pre našu pobočku v bratislavskom regióne. Našou požiadavkou bol moderný cross-dockový terminál v kombinácii so skladovou halou v blízkosti Bratislavy a zároveň pri diaľnici D1, " uviedol Daniel Knaisl, konateľ skupiny Geis pre CZ, SK a PL. VGP Park Bratislava predstavuje svojou strategickou polohou významný logistický projekt, ktorý podporí segment domáceho i zahraničného obchodu a logistiky. "Park, ktorý realizuje VGP, presne spĺňa všetky naše požiadavky.“


Pri výstavbe parku bol kladený dôraz na trvalú udržateľnosť, o čom svedčia aj zaintegrované prvky trvalej udržateľnosti a environmentálnej zodpovednosti - napríklad strechy hál sú pripravené na inštaláciu fotovoltaických systémov, na vyhradených parkovacích miestach je možné nabíjať elektromobily, dochádzajúci na bicykloch majú k dispozícii priestor na odkladanie bicyklov.


Pri výstavbe nových priestorov bol kladený dôraz na efektívnosť vzhľadom na plánovaný počet nákladných automobilov odbavovaných v jednej chvíli.


V prvej fáze bude Geis využívať 8 000 m² vnútornej plochy, k tomu zodpovedajúce vonkajšie plochy a odstavné plochy. S ohľadom na plánovaný počet mnohých desiatok nákladných automobilov odbavovaných v jednej chvíli sú nové priestory efektívnejšie ako tie existujúce v Senci. Odbavenie jednotlivých nákladných automobilov bude prebiehať aj cez rampu (dĺžka 132 m).


"V novej pobočke budeme ponúkať logistické služby, ktoré možno využívať samostatne alebo v kombináciách, presne podľa potrieb našich zákazníkov - od jednoduchého prepravného riešenia až po špeciálne prepravné alebo skladové logistické projekty. Samozrejmosťou sú doplnkové služby, ako napríklad cross-docking, colné a konsignačné sklady, zásobovanie výroby, montáž dielov, logistika spätných tokov, etiketovanie a prebaľovanie, nákup a zásobovanie obalovým materiálom, zámorské balenie a podobne," hovorí Tomáš Čanaky, riaditeľ pobočky.


Zdroj: Geis

Video

Prvé ohlasy spotrebiteľov na recykláciu plastov

Retail Podcast

Category Management 2: Koho zapojiť do vytvárania plánogramu

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk