METRO pripravilo v Düsseldorfe unikátnu výstavu

metro nemecko uvoodZaujímavá interaktívna prehliadka „METRO unboxed“ otvorila svoje brány návštevníkom v historickom centre Düsseldorfu. Akcia, ktorá bude trvať do 2. októbra, umožňuje záujemcom spoznať moderné a diverzifikované prostredie veľkoobchodu aj maloobchodu prostredníctvom všetkých zmyslov.

Čítať ďalej...

Pomáhame podnikateľom rásť

metro rozhovorZdôrazňuje v exkluzívnom rozhovore pre odborný portál RETAIL magazin.sk Jan Žák, generálny riaditeľ METRO SR. V rozhovore zhodnotil vývoj veľkoobchodu na Slovensku, meniaci sa sortiment, porozprával o úspešných projektoch a ambicióznych plánoch reťazca.

Čítať ďalej...

Odklon od modelu cash & carry prispel k zvýšeniu predaja

metro platformaVeľkoobchod súčasnosti už nestojí len na tradičnom modeli predaja cash & carry. Profesionálni zákazníci zo segmentu nezávislého maloobchodu, ale aj hotelov, reštaurácií a cateringu (HoReCa) šetria v hektickej dobe čas a peniaze tým, že využívajú službu dovozu priamo do svojich prevádzok.

Čítať ďalej...

Metro vychováva budúcich podnikateľov

metroBon Jus je neobyčajná firma. Jej manažment stále chodí na strednú školu a kvôli veku nemá ani nárok na vodičský preukaz. No za to má mladícky „drajv" a silnú podporu vedenia Obchodnej akadémie Watsonova v Košiciach ako aj veľkoobchodu METRO.

Čítať ďalej...

Prvé začalo inovovať METRO Zvolen

metro zvolenS cieľom viac prispôsobiť ponuku potrebám zákazníkov predstavila veľkopredajňa METRO Zvolen v minulom roku ako prvá na Slovensku svoj kompletne upravený koncept. Ktorá predajňa bude ďalšia?

Čítať ďalej...

Video

Atmosféra Retail Summitu 2023

Retail Podcast

Tomáš Török, BizBuilders: Čo musí urobiť online obchodník pre svoj rast?
Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk