STILL získal prestížne medzinárodné ocenenie IFOY Award 2021

Táto značka zastrešuje výkonnú a inovatívnu manipulačnú techniku a intralogistické riešenia. Tento rok výrobca z Hamburgu presvedčil v medzinárodnej súťaži nielen ako poskytovateľ systémových riešení. Za realizáciu nového výrobného skladu spoločnosti Danfoss Power Electronics v dánskom Tingleve získal ocenenie IFOY Award v kategórii „Integrated Warehouse Solution“. Pre spoločnosť STILL je to už desiaty titul v rôznych kategóriách.


„Projekt Danfoss je názorným príkladom, ako sa budú v budúcnosti riadiť, monitorovať a analyzovať automatizované sklady,“ znelo jednoznačné rozhodnutie medzinárodnej odbornej poroty. Realizovaný komplexný systém obsahoval známe logistické komponenty, ktorých vzájomná súhra – teda komunikácia prostredníctvom rozhraní pre zaistenie bezpečnosti, funkčnosti a optimalizácie s využitím metódy hlbokého učenia (deep learning) – sa ukázala ako veľmi perspektívna. Funkčnosť reálneho automatického skladu je podľa vyjadrenia poroty „vzorová“.


Pre nový sklad Danfoss dodala spoločnosť STILL zladenú kombináciu troch automatizovaných sériovo vyrábaných vozíkov (MX-X a EXV) spolu s inštaláciou všetkých systémových komponentov. Pre komplexnú automatizáciu materiálového toku sú sériovo vyrábané vozíky vybavené súpravou pre automatizáciu iGo systems. Inštaláciou identických komponentov, s riadením a rozhraním vzniká výkonný automatizovaný vozík (AGV – Automated Guided Vehicle). Tieto automatizované vozíky riadi a monitoruje systém riadenia prepravy. Zákazky prepravy vytvára WMS (Warehouse Management System) v SAP Host a odovzdáva ich riadiacemu systému. Ten permanentne generuje obrovské množstvo dát, s ktorými je možné na cloude uskutočňovať presné analýzy automatického skladu.


Zdroj: STILL

Video

Pozvánka na Retail Summit 2021

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk