Nový rad prémiových tonikov Targa Florio

Ide o produkty Tonica Originale a Tonica Rosa. Spoločnou surovinou pre oba nové toniky je rýdza morská soľ zo sicílskych vôd, ktorá patrí k pokladom ostrova. Tonica Originale ju kombinuje so sicílskym vavrínom pravým. Tonica Rosa, ružový tonik, ju pre zmenu dopĺňa o kvety ruže stolistej, ktorá je rozpoznateľná v jeho jemnej vôni. Novinky dopĺňajú prémiové portfólio spoločnosti Kofola.

 

targa florio 8 23 v

 

Predstavenie novinky značka spojila aj so šírením odkazu československej pretekárky Elišky Junkovej, ktorá pred 95 rokmi vyhrala rovnomenné sicílske preteky v kategórii amatéri.


„Keď sme pred dvomi rokmi stvorili značku Targa Florio, nebol to pre nás len nový rad nápojov s ingredienciami zo Sicílie, kde sa slávny závod konal. Je to zároveň symbol sily a vôle jednej drobnej ženy z vtedajšej Českej republiky - Elišky Junkovej. Sme radi, že teraz s jej rodinou môžeme spolupracovať na šírení jej odkazu,“ hovorí Oľga Kubíková, senior brand manažérka značky Targa Florio.


Do televízneho spotu preto značka pozvala motoristickú hviezdu a víťaza pretekov Targa Florio v roku 1974, Gérarda Larrouse, a mladú herečku, Petru Dubayovú, známu ako Eva zo seriálu Dunaj. Tá v spote predstavuje mladú automechaničku, pre ktorú je Eliška Junková vzorom a zhodou okolností ju svojou jemnosťou aj pripomína. Spot sa natáčal v júni v Bratislave v rodinnej dielni, ktorá bola nadizajnovaná ako pravá sicílska garáž, a keďže bolo v ten deň naozaj horúco, dodalo to spotu atmosféru pravej Sícílie.


Novinky Targa Florio Tonica Originale a Rosa sú už dostupné ako na slovenskom, tak aj na českom trhu. Oba toniky sú sladené výhradne trstinovým cukrom, ktorý je pre Sicíliu typický, a ich chuť dotvára príjemná horkosť prírodného chinínu. Dostupné sú v plechovke 330 ml alebo v dizajnových sklenených fľaškách s objemom 250 ml.

 

Zdroj: Kofola

 

Video

Atmosféra Retail Summitu 2023

Retail Podcast

Tomáš Török, BizBuilders: Čo musí urobiť online obchodník pre svoj rast?
Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk