Birell víta jeseň novými príchuťami

Značka Birell uvádza na trh limitovanú edíciu ochutených nealkoholických pív s jesennými príchuťami. V pollitrových plechovkách si budú môcť spotrebitelia vychutnať kombinácie slovenských druhov ovocia Hruška & Dula a Jablko & Slivka.

 

birell hruska jablko v

 

Birell nadväzuje na úspech letnej série ovocných nápojov a prichádza so svojou vôbec prvou jesenne ladenou limitovanou edíciou.

 

„Záujem spotrebiteľov o nealko radlery s novými príchuťami z limitovaných edícií, ktoré sme ponúkali v priebehu minulého leta aj tento rok, bol enormný. Potvrdilo sa nám, že ľudia radi ochutnávajú nové varianty Birellu. A pretože na jeseň ľudia vyhľadávajú zase inú paletu chutí, rozhodli sme sa pripraviť verzie postavené vyložene na chutiach jesenného ovocia. Veríme, že si ich spotrebitelia obľúbia rovnako ako tie letné,“ hovorí Zuzana Tomková, Brand Manažérka značky Birell na Slovensku.


Ľudia budú môcť ochutnať dva nové varianty obľúbeného nealko radleru s príchuťou jesenného ovocia Hruška & Dula a Jablko & Slivka. Sladká hruška je doplnená o kyslejšiu dulu a ponúka príjemne vyváženú chuť, podobne ako variant sladkých jabĺk obohatený o typickú chuť jesennej slivky.


Základom oboch variantov je tradične nealko pivo Birell Svetlý, ktoré tvorí 50 % obsahu oboch noviniek, zvyšok tvoria príslušné ovocné šťavy. Nealko radlery obsahujú maximálne 0,4 % alkoholu. Oba varianty majú nízky obsah cukru, Jablko & Slivka iba 3,4 g na 100 ml, Hruška & Dula dokonca len 3,1 g na 100 ml, čo je menej ako väčšina sladených limonád. Rovnako ako všetky ostatné varianty Birellu neobsahuje ani jesenná limitovaná edícia umelé farbivá a konzervanty.


Jesenná edícia bude dostupná v obchodných reťazcoch v 0,5 l plechovkách od septembra.


V obchodoch zostávajú aj naďalej v predaji obľúbené príchute z letnej limitovanej edície Višňa & Černica a Mango & Citrón. S letom naopak končí predaj verzií Čučoriedka & Brusnica a Mandarínka & Yuzu. Na výčapoch vo vybraných prevádzkach je v stálej ponuke Pomelo & Grep a novo Višňa & Černica.

 

Zdroj: Plzeňský Prazdroj Slovensko

 

Video

Atmosféra Retail Summitu 2023

Retail Podcast

Tomáš Török, BizBuilders: Čo musí urobiť online obchodník pre svoj rast?
Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk