Vôňa a jemnosť s novými avivážami Silan

 

Nové aviváže Silan okrem príťažlivého dizajnu obalov ponúkajú i inovatívne zloženie šetrné k životnému prostrediu s podielom 97 % biologicky odbúrateľných zložiek*. Príjemná vôňa oblečenia, vďaka unikátnej technológii udržateľného parfumu s konceptom 24/7 sprevádza počas celého týždňa.

 

silan aromatherapy v

 

Nielen leto si možno užívať s intenzívnejšiu vôňu a jemnosť čerstvo vypraného oblečenia, vďaka špičkovej technológii Green Double-Cap s biologicky odbúrateľnými parfumovými kapsulami, ktorá dodá oblečeniu dlhotrvajúcu sviežosť. Vôňa sa totiž najprv uvoľňuje vo fľaši, následne sa rozvíja pri praní aj sušení oblečenia a naplno sa prejaví pri samotnom nosení. Pocit jemnej bielizne a dlhotrvajúce svieže vône trvá 7 dní, 24 hodín denne.


Aviváže značky Silan prešli moderným redizajnom, preto sú teraz k dispozícii v nových výrazných farebných obaloch. Sú balené v 100% recyklovateľnej rPet fľaši s ľahko recyklovateľným obalom. Pred umiestnením do plastového odpadu ich pre vyššiu efektivitu triedenia treba zbaviť vrchného obalu. Navyše aviváže Silan z radu Aromatherapy, Classic a Fresh Control obsahujú 97% biologicky odbúrateľných zložiek*, takže sú ohľaduplnejšie a ešte šetrnejšie k životnému prostrediu.


* Vzťahuje sa k organickým zložkám podľa OECD 301/302


Aviváže radu Aromatherapy so vzácnymi esenciálnymi olejmi navodia jedinečný zážitok pre zmysly. Rozhodnúť sa možno pre upokojujúcu vôňu magnólie, zvodného frangipani, jemného lotosového kveta či divokej ruže. Značka Silan Aromatherapy neprichádza len s vylepšenou technológiou, ale aj rozšíreným portfóliom o ďalšie dve novinky Silan Relaxing Maledives a Fascinating Jungle s nádychom letnej exotiky.

 

silan classic v


Vyskúšať sa však oplatí aj obľúbený modrý variant Silan Fresh Sky s novou intenzívnejšou vôňou. Alebo Spring Lavender inšpirovaný levanduľovými poliami alebo nový žltý variant Morning Sun, ktorý dodá bielizni jemnosť a intenzívnejšiu dlhotrvajúcu sviežosť.


Pri praní moderných ľahkých a vzdušných kúskov oblečenia zo syntetických materiálov je zasa vhodné siahnuť po inovovaných avivážach s technológiou neutralizácie proti zápachu – rad Fresh Control, ponúka varianty Cool Fresh a kvetinový Floral Crips.


Zdroj a foto: Henkel


(pp)

 

Video

Atmosféra Retail Summitu 2023

Retail Podcast

Tomáš Török, BizBuilders: Čo musí urobiť online obchodník pre svoj rast?
Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk