Henkel predstavuje novinku Palette Root Retouch

 

Novinku ocení každá žena v boji proti odrastom. Vzhľadom na to, že je novinka v šikovnom malom balení, pomôže ľahko a rýchlo v každej situácii. Taktiež sa značka Palette zamerala na trendy v oblasti farieb na vlasy a prichádza s novými odtieňmi studenej blond a teplej červenej.

 

schwarzkopf palette compact root retouch v


Palette uvádza na trh úplne nový produkt Palette Root Retouch, vďaka ktorému sa je možné zbaviť nežiaducich odrastov. Ide o jednoduché a rýchle riešenie, ktoré zakryje odrasty, ale zároveň vlasy nijako nezaťaží. Kompaktný púder docieli dokonale zafarbené odrasty už v priebehu niekoľkých sekúnd. Odrastené vlasy vďaka nemu splynú so zvyškom vlasov, a tak zaručia prirodzene vyzerajúci vzhľad. Funguje ako spoľahlivý pomocník okrem iného aj na cesty, šikovne sa zmestí do akejkoľvek kabelky, a preto ho možno mať po ruke kedykoľvek a kdekoľvek.


Receptúra produktu obsahuje vysoko koncentrované pigmenty, ktoré sa postarajú o intenzívny, ale prirodzený farebný výsledok. Vlasy nijako nezaťaží, ani nezamastí a navyše vydržia až do ďalšieho umytia šampónom. Funguje na rovnakej báze ako púder na tvár, a to aj vďaka aplikátoru vo forme hubky. Tá ho umožní naniesť rovnomerne a úplne bez ťažkostí presne tam, kde je to potrebné. Je odolný aj voči potu a počasiu, hodí sa na letnú dovolenku, kde nie je k dispozícii kaderník.


V ponuke je v troch farbách: tmavo plavý pre ženy, ktoré sa chcú cítiť ako legendárna Marylin Monroe, hnedý pre zachovanie krásnej hnedej farby a čierny pre tých, čo chcú svoju farbu premeniť „back to black“.


Zdroj: Henkel

 

(pp)

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Category Management 2: Koho zapojiť do vytvárania plánogramu

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk