Martin Baláž prevzal zodpovednosť za vedenie Prologis

Od roku 2019 zastával pozíciu country managera pre Českú republiku a Slovensko. Od 1. decembra 2022 prevzal zodpovednosť za ďalší trh a posunie sa na pozíciu senior viceprezidenta a country managera pre Českú republiku, Slovensko a Maďarsko.

 

martin balaz v


Priamym nadriadeným Martina Baláža je Paweł Sapek, senior viceprezident a regionálny riaditeľ spoločnosti Prologis pre región strednej Európy.


Rozšírenie Martinových kompetencií z geografického aj obchodného hľadiska prichádza po troch rokoch, počas ktorých dosahoval vynikajúce výsledky a stál za úspechom spoločnosti Prologis v Českej republike a na Slovensku.


„Prologis prechádza v strednej Európe vývojom, z ktorého som nadšený a na svoju novú pôsobnosť sa teším,“ hovorí Martin Baláž. „Uplynulé tri roky boli v logistickom sektore jedny z najnáročnejších, aké si pamätáme, ale vďaka vášni a odhodlaniu našich tímov sme silnejší ako kedykoľvek predtým. Je pre mňa cťou pokračovať vo vedení našich ľudí v Českej republike a na Slovensku a zároveň prevziať zodpovednosť za aktivity spoločnosti Prologis v Maďarsku.“

 

Vo svojej novej funkcii sa Martin Baláž zameria na rozvoj tímov Prologis v celom regióne. Jeho vízia vedenia zameraná na špičkové služby zákazníkom, ktoré presahujú rámec štyroch stien a strechy skladových priestorov, je prísľubom ďalšieho významného kroku vpred.

 

Zdroj: Prologis

 

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk