Pilulka.sk má nové vedenie

Ján Šaulič nastupuje od 1. júna 2022 na pozíciu Country Managera a bude zodpovedný za riadenie Pilulky na Slovensku. S novým vrcholovým manažérom prichádzajú aj zmeny v organizačnej štruktúre, ktoré majú za cieľ pripraviť spoločnosť na tohtoročný vstup na maďarský, rakúsky a nemecký trh.

 

jan saulic

 

Ján Šaulič pôsobil 25 rokov vo FMCG segmente, pričom väčšina jeho profesného života bola úzko spojená so spoločnosťou Red Bull, kde posledných 8 rokov pôsobil na pozícii General Manager Czech Republic & Slovakia. Svoje bohaté skúsenosti získaval v tejto spoločnosti už predtým, na pozícii Commercial Director for Czech Republic & Slovakia a Brand manager.

 

„Ešte nedávno som vnímal Pilulku hlavne ako online lekáreň. Dnes už viem, že Pilulka je oveľa viac. Poznal som ju ako inovatívnu spoločnosť, ktorá má snahu uľahčiť starostlivosť o zdravie a podporiť zdravý životný štýl. Práve túto myšlienku chcem predať čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Zároveň chcem spolu s tímom, ktorého výsledky vnímam s veľkým rešpektom, pokračovať v neustálom zlepšovaní zákazníckej skúsenosti tak, aby sa Pilulka stala prvou voľbou a platformou pri riešení všetkých potrieb v oblasti zdravia,“ hovorí Ján Šaulič, Country Manager Pilulka.sk.

 

„Rozšírením najužšieho vedenia na Slovensku o Jána Šauliča dochádza taktiež ku zmene doterajšej štruktúry riadenia Pilulky. Zmena reflektuje taktiež pripravované rozširovanie Pilulky do ďalších regiónov Európy. Okrem riadenia pobočky na Slovensku počítame s Jánom taktiež do strategického riadenia celej skupiny,“ hovorí Martin Kasa, spoluzakladateľ a člen predstavenstva Pilulky.

 

Pilulka zamestnáva na Slovensku cez 100 ľudí. Marta Herzánová a Ľuboš Baran, ktorí spoločnosť na Slovensku viedli, zostávajú vo vedení spoločnosti na pozícii finančnej riaditeľky, resp. prevádzkového riaditeľa. Pilulka má na Slovensku veľké rastové ambície a posilnenie vedenia je nutným krokom k ich naplneniu. Ambíciou celej skupiny je stať sa dominantným hráčom elektronického zdravotníctva v strednej Európe a nahradiť klesajúci offline lekárenský trh.

 

Zdroj: Pilulka

 

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk