IKEA v Česku, Maďarsku a na Slovensku s novým vedením

David (Dave) McCabe sa stane novým generálnym riaditeľom IKEA v Českej republike, Maďarsku a na Slovensku. Na novú pracovnú pozíciu nastúpi počas septembra 2021. Vo funkcii vystrieda Mouniu El Hilali. Mounia El Hilali tieto krajiny viedla tri roky a v spoločnosti Ingka Group nastúpi na pozíciu Market Operation Leader.

 

Dave McCabe bude ako Country Retail Manager vo všetkých troch krajinách zodpovedný za rozvoj biznisu a bude hľadať ešte lepšie spôsoby, ako zabezpečiť spokojnosť zákazníkov. Zároveň bude pôsobiť aj ako Chief Sustainability Officer a dohliadať na to, aby spoločnosť IKEA dosiahla v boji proti klimatickým zmenám svoje ciele do roku 2030.

 

dmcabe


Dave McCabe začal svoju cestu v spoločnosti IKEA pred viac ako 25 rokmi vo Veľkej Británii. Pracoval v niekoľkých obchodných domoch a na rôznych pozíciách na úrovni krajiny, a to najmä v logistike a komerčných funkciách. Okrem Veľkej Británie pôsobil aj v Írsku, Spojených štátoch amerických a v Kanade, kde taktiež pôsobil na pozícii Country Retail Manager. Rovnako pracoval na niekoľkých pozíciách na úrovni Ingka Group v logistike, obchode, rozvoji a inováciách.


Dave McCabe sa vo svojom voľnom čase rád venuje svojej rodine, cestovaniu a spoznávaniu ľudí rôznych kultúr. Baví ho šport a vie si vychutnať dobrú medzinárodnú kuchyňu.


Zdroj a foto: IKEA

 

Video

Pozvánka na Retail Summit 2021

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk