HEINEKEN Slovensko predstavuje nového marketingového riaditeľa

Od 1. mája sa ním stal Robert Kubička. Na pozícií nahradil Ronalda Luptáka, ktorý oznámil svoj odchod koncom minulého roka.

 

robert kubicka
Robert Kubička chce na novej pozícií zúročiť svoje doterajšie bohaté skúsenosti. „Mojím cieľom bude nastaviť úspešnú marketingovú stratégiu pre celé portfólio značiek spoločnosti HEINEKEN Slovensko, prinášať inovácie a projekty, z ktorých budú mať radosť naši spotrebitelia. Uvedomujem si, že žijeme v ťažkých časoch a pre značky je nevyhnutné robiť zmysluplný marketing, ktorý nielen poteší, ale aj pomôže,“ uviedol R. Kubička. „Aj naďalej chceme posilňovať pozíciu vlajkovej lode spoločnosti - slovenskej pivnej značky Zlatý Bažant, nadviazať na všetky jej doterajšie úspešné a oceňované kampane. Portfólio spoločnosti je však veľmi bohaté a pestré, preto nás rozhodne čaká množstvo zaujímavej práce. Som rád, že budem môcť pracovať so skúseným a šikovným marketingovým tímom,“ dodal.


Robert Kubička začal svoju kariéru v spoločnosti ARBOmedia ako marketingový a obchodný manažér. Neskôr strávil 7 rokov v spoločnosti Red Bull na pozícii Brand Managera pre Česko a Slovensko, kde bol súčasťou úspešného príbehu rozvoja značky Red Bull. V roku 2011 nastúpil do spoločnosti so zameraním na papierenský priemysel Metsä Tissue, ako marketingový riaditeľ pre strednú a východnú Európu zodpovedal za koncepciu a rozvoj stratégie značiek Tento, Lambi a Katrin v danom regióne.


Skúsenosti v oblasti pivovarníctva získal v rokoch 2014 až 2017, keď pôsobil na pozícii marketingového manažéra pre Plzeňský Prazdroj Slovensko. Viedol strategický, kreatívny a realizačný rozvoj značiek Šariš, Gambrinus, Radegast, Smädný Mních, Excelent, Kingswood, Frisco a Topvar.


Od roku 2018 pracoval pre spoločnosť CINEMAX, bol vedúci predaja a marketingu a zodpovedal za riadenie medzinárodných marketingových a obchodných aktivít v Rumunsku, Českej republike a na Slovensku.

 

Zdroj: HEINEKEN Slovensko

 

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk