Coca-Cola Company ČR/SR má nového komerčného riaditeľa

Od 1. mája 2021 sa ním stal Pawel Ozierski, ktorý pre túto spoločnosť pracuje od roku 2018.

 

pawel ozierski

 

Prvé dva roky zastával funkciu Senior Brand Manager pre značky Coca-Cola, Fanta, Sprite a Kinley a neskôr úlohu Business Manager pre Slovensko. Významne sa podieľal na stratégii rastu a akceleračných programoch, v dôsledku ktorých sa Coca-Cola stala po siedmich rokoch opäť lídrom na slovenskom trhu.


Vyštudoval Vysokú školu ekonomickú (SGH) v rodnej Varšave a svoje profesijné skúsenosti získal predovšetkým v globálnych firmách. Jedenásť rokov pôsobil v spoločnosti Mondelez, v ktorej zastrešoval značky ako Jacobs, Milka či Cadbury, kde pripravoval stratégiu, program podpory a vývoja portfólia za účelom rastu podielov jednotlivých značiek na trhu.

 

V spoločnosti Kraft Foods sa P. Ozierskemu podarilo zastaviť niekoľkoročný pokles sezónneho portfólia tovaru a zároveň zvýšiť podiel jeho predaja na vysoko konkurenčnom trhu vo Veľkej Británii. Na českom a slovenskom trhu viedol značku Milka, kedy sa mu podarilo posilniť postavenie tejto značky na trhu a pravidelne zvyšovať jej medziročný obrat. Na svojom konte má množstvo prestížnych marketingových ocenení.


Zdroj: Coca-Cola Company ČR/SR

 

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk