HEINEKEN Slovensko má nového obchodného riaditeľa

Od 1. apríla pôsobí na tejto pozícii manažér Rastislav Raček. V jeho kompetencii bude riadenie obchodného oddelenia a rozvoj vzťahov s obchodnými partnermi.

 

rastislav racek


Rastislav Raček prináša spolu so sebou na danú pozíciu bohatú, takmer 20-ročnú prax, ktorú získal v rôznych obchodných pozíciách. „Vzhľadom na aktuálnu situáciu spojenú s pandémiou nás čakajú mnohé výzvy, na ktorých som pripravený pracovať spolu s tímom skúsených a zanietených kolegýň a kolegov. Našim cieľom bude aj naďalej posilňovať hodnotu portfólia značiek a ich postavenie na trhu. Neoddeliteľnou súčasťou je posilnenie a podpora HORECA segmentu, ktorý je jedným z najviac zasiahnutých odvetví pandémiou na Slovensku. Obchodný tím spoločnosti HEINEKEN Slovensko je silný tím s dlhoročnými skúsenosťami a výsledkami, ktoré predstavujú stabilný základ na realizáciu inovatívnych a odvážnych krokov,“ povedal R. Raček.


Svoju kariéru odštartoval v spoločnosti Unilever. Významne prispel k rastu obratu a trhového podielu značky ALGIDA na slovenskom trhu ako Channel Sales Manager a neskôr ako National Sales Manager.

 

V roku 2012 nastúpil na pozíciu obchodného riaditeľa do spoločnosti LYRECO, medzinárodného distribútora kancelárskych produktov a služieb. Zodpovedal za vedenie obchodných aktivít v štyroch krajinách (Rakúsko, Česká republika, Maďarsko a Slovensko), portfólio s 20 000 zákazníkmi, budovanie a implementáciu obchodných stratégií a riadenie kultúrne rôznorodých predajných tímov.

 

Zdroj: HEINEKEN Slovensko

 

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk