KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

Komunikáciu skupiny Heureka Group povedie Martin Žabka

Martin Žabka nastúpil v marci na novovytvorenú pozíciu Group Head of Communications. Vo svojej novej úlohe bude zodpovedný za mediálnu komunikáciu, internú komunikáciu, sociálne siete a za oblasť firemnej zodpovednosti pre skupinu deviatich krajín strednej a východnej Európy, v ktorých Heureka Group pôsobí.

 

Martin Žabka HEUREKA

 

„Jedným z mojich hlavných cieľov bude posilňovať pozíciu skupiny ako lídra európskeho online nakupovania,” hovorí Martin Žabka. Jedným z ďalších cieľov bude podľa M. Žabku posilnenie Heureky ako kľúčového partnera pre značky aj e-shopy ako poskytovateľa dátových analýz a štatistík o nákupnom správaní zákazníkov zo všetkých deviatich krajín.

 

Martin Žabka získal viac ako dvadsaťročné profesijné skúsenosti v public relations, internej komunikácii a CSR v spoločnostiach O2, CETIN, Siemens, Sport Invest Group, Honeywell alebo Novartis. Bohatú komunikačnú prax doplnil aj v PR agentúre AMI Communications, člena globálnej komunikačnej siete Edelman. Vyštudoval Fakultu multimediálnych komunikácií Univerzity Tomáše Bati v Zlíne a medzi jeho záľuby patria cestovanie, filmy v klube náročného diváka, botanika a planespotting.

 

Zdroj: Heureka Group

 

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk