KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

Mars predstavuje nového finančného riaditeľa pre strednú Európu

Jeden z popredných svetových výrobcov cukroviniek, potravín a potravy pre domácich miláčikov, spoločnosť Mars, vymenovala od 1. septembra 2020 Jana Záhumenského za nového finančného riaditeľa pre strednú Európu.

 

jan zahumensky

 

Do Prahy prechádza z pozície finančného riaditeľa z rakúskej pobočky Mars Multisales Austria, kde získal cenné skúsenosti z oblasti finančného riadenia. Súčasná finančná riaditeľka pre strednú Európu, Yesim Ozer, dostala po troch úspešných rokoch na tejto pozícii šancu posunúť sa v rámci svojej kariéry v Mars do novej oblasti a bola menovaná za riaditeľku pre pobaltské štáty.


Jan Záhumenský prináša na novú pozíciu bohaté skúsenosti, ktoré nazbieral počas svojho pôsobenia v spoločnosti Mars hneď v niekoľkých pozíciách na finančnom oddelení. Od roku 2013 pôsobil ako finančný manažér pre Českú republiku a Slovensko. Začiatkom roka 2015 dostal možnosť získať nové pracovné skúsenosti v rámci spoločnosti Mars v Rakúsku, kde v miestnom finančnom oddelení zastával pozíciu finančného manažéra či finančného kontrolóra. V roku 2018 bol povýšený na finančného riaditeľa pre Mars Multisales Rakúsko. Na tejto pozícii viedol finančné operácie spoločnosti na rakúskom trhu, vrátane managementu tržieb, výnosov a ziskovosti. Zároveň mal na starosti vytváranie silných kontrolných mechanizmov naprieč celou spoločnosťou.

 

Na novej pozícii finančného riaditeľa pre strednú Európu bude zodpovedný za finančné riadenie štyroch trhov: Českej republiky, Slovenska, Maďarska a Rumunska. Vďaka českému pôvodu bude Jan Záhumenský výborne dopĺňať rozmanitý leadership tím pre strednú Európu, ktorý sídli v Prahe.

 

Zdroj: Mars

 

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk