KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

Zmeny vo vedení spoločnosti Coca-Cola HBC CZ/SK

Novým generálnym riaditeľom spoločnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko sa od 1. septembra 2020 stáva Dan Timotin. Na pozícii strieda Marii Anargyrou-Nikolić.

 

dan timotin

 

Dan Timotin (45) prichádza do česko-slovenskej pobočky z pozície generálneho riaditeľa CC HBC & Heineken joint venture v Severnom Macedónsku. V spoločnosti CC HBC pracuje od roku 2011. Za 7 rokov zastával pozície vrátane finančného riaditeľa rumunsko-moldavskej pobočky, obchodného riaditeľa pre Rumunsko alebo finančného riaditeľa pre celú skupinu CC HBC.

 

"Teším sa na prácu v novej krajine. Verím, že s mojimi medzinárodnými skúsenosťami a znalosťami odboru budem schopný prispieť a pokračovať v celkovom úspechu českej a slovenskej pobočky. V rámci priorít sa zameriam najmä na dokončenie najmodernejšie továrne v Európe a na rast udržateľného biznisu," hovorí Dan Timotin, nový generálny riaditeľ Coca-Cola HBC Česko a Slovensko.

 

Dan počas svojej kariéry zahájil niekoľko úspešných strategických iniciatív – napríklad proces uvádzania produktov na trh na úrovni obchodných jednotiek i celej skupiny. Vďaka intenzívnemu zameraniu na zamestnancov a zjednodušovaniu procesov dosiahol jeho tím najvyššiu úroveň spolupráce so zákazníkmi naprieč všetkými kanálmi.

 

V roku 2019 bol Dan povýšený do pozície generálneho riaditeľa pobočky v Severnom Macedónsku. Od začiatku sa intenzívne zaoberal kultúrou vo firme, inšpiráciou a podporou nových talentov, zavádzaním strategických iniciatív, dosahovaním trvalo udržateľného rozvoja podielov v nealkoholických nápojoch aj pive alebo dlhodobou spoluprácou s kľúčovými zákazníkmi.

 

Zdroj: Coca – Cola HBC CZ/SK

 

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk