KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

Nový generálny riaditeľ siete potravín Malina

 

Novým generálnym riaditeľom siete potravín Malina sa od júna 2018 stal Marian Olajec.

 

malina ilustr

 

„Po skúsenostiach zo zahraničných obchodných reťazcov sa môžem podieľať na rozvoji domácej slovenskej obchodnej siete. Koncept menších predajní v priamej blízkosti zákazníka je určite budúcnosť aj slovenského obchodu. Som presvedčený, že zákazník bude mať čoraz menej času navštevovať veľké obchodné reťazce a to nielen z dôvodu rýchleho nákupu a teda šetrenia času, ale tiež po započítaní nákladov na cestovanie sa mu to už nebude až tak vyplácať. Máme veľké plány, do roku 2020 by sme chceli zdvojnásobiť počet predajní a tým sa ešte viac priblížiť k nášmu zákazníkovi,“ uviedol M. Olajec.


Marian Olajec pracuje v oblasti obchodu viac ako 15 rokov. V minulosti pôsobil na rôznych manažérskych pozíciách a to nielen na Slovensku ale aj v Českej Republike a v Nemecku. Naposledy ako konateľ (COO) pre obchodný reťazec Kaufland Slovenská republika, kde zodpovedal za výsledky spoločnosti, personálnu politiku, otváranie nových predajní ako aj presadenie marketingovej koncepcie.


Potraviny Malina sú sieť slovenských moderných predajní (18) s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu je nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní k zákazníkovi. Spoločnosť aktuálne pôsobí v Bratislave.

 

Zdroj: Malina

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk