KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

Pobočku Dachser v Lozorne povedie Viliam Bokšanský

Viliam BokšanskýNová pozícia branch managera v Lozorne vznikla oddelením časti kompetencií od funkcie country managera, ktorým aj naďalej zostáva Roman Stoličný.

 

Viliam Bokšanský, ktorý doteraz pôsobil na pozícii prevádzkového manažéra Dachser Slovakia, bude mať teraz na starosti vedenie celej pobočky v Lozorone. Bude zodpovedať za implementáciu firemných cieľov, obchodnej stratégie a za všetky činnosti súvisiace s prevádzkou pobočky, teda za procesy medzinárodnej zbernej prepravy, prímestskej prepravy a celokamiónovej prepravy, ďalej skladovanie, zákaznícky servis a administratívu.

 

„Rád by som na novej pozícii zúročil svoje dlhoročné pracovné skúsenosti v spoločnosti Dachser aj veľmi dobrú znalosť prostredia pobočky v Lozorne. Pobočka má ako dôležitý prepravný uzol, jeden z troch tzv. Eurohubov, v rámci nášho európskeho regiónu aj v rámci celej siete Dachser nenahraditeľnú úlohu, a ja by som si prial nadviazať na túto úspešnú stratégiu a aj naďalej posilňovať jeho význam,“ uvádza Viliam Bokšanský, nový branch manager Dachser v Lozorne.


Svoju kariéru zahájil Viliam Bokšanský v Dachser ihneď po štúdiu v roku 2005 ako dispečer. Následne pôsobil v obchodnom oddelení ako key account manager a od roku 2010 do súčasnosti zastával pozíciu prevádzkového manažéra v pobočke v Lozorne.

 

Zdroj: Dachser

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk