Potraviny KRAJ opäť získali medzinárodné ocenenie „Priateľ zákazníkov“

Potraviny KRAJ získali toto ocenenie už po druhýkrát. Ocenenie udeľuje organizácia ICERTIAS za vynikajúci vzťah firmy so svojimi zákazníkmi.


Ocenenie udeľuje organizácia ICERTIAS po komplexnej a podrobnej analýze, pričom skúma celkový obraz a vnímanie spoločnosti, jej vzťah so zákazníkmi, dodávateľmi a zamestnancami či kvalitu ponúkaných produktov a služieb.

 

Nominované spoločnosti podliehajú prísnemu výberu i kontrole. Firma musí preukázať, že svojim zákazníkom poskytuje prémiové služby. Reťazec KRAJ prešiel analytickým procesom, v rámci ktorého sa odborníci zameriavali na reputáciu a komunikáciu spoločnosti, ale aj dôveru a skúsenosti zákazníkov. V teste obstál a odniesol si cenu „Priateľ zákazníkov“. Analýza prebieha pomocou sekundárnych výskumných metód predpísaných Medzinárodnou obchodnou komorou (ICC) a ESOMAR (Európske združenie pre marketingový výskum a výskum verejnej mienky).


ICERTIAS (International certification associaton) je medzinárodná organizácia so sídlom vo Švajčiarsku, ktorá sa zaoberá výskumom trhu a certifikáciou. Objavuje, certifikuje a odmeňuje spoločnosti, produkty a služby najvyššej kvality. Pôsobí vo viac ako štyridsiatich krajinách sveta.


Zdroj: TERNO real estate

Video

Retail Summit 2021 v 100 sekundách

Retail Podcast

Category Management 2: Koho zapojiť do vytvárania plánogramu

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk