KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

Do upratovania Slovenska sa zapojilo 900 zamestnancov Tesca

Zhruba 900 kolegov Tesca sa pri príležitosti svetového Dňa Zeme zapojilo do upratovania naprieč celou krajinou. Upratovali v okolí každej prevádzky Tesco a vyzbierali viac ako päť ton odpadu.

 

tesco upratovanie

 


Tesco sa dlhodobo angažuje v oblasti podpory komunít. „Aj prostredníctvom iniciatívy pri príležitosti Dňa Zeme sa nám podarilo potvrdiť náš záväzok voči komunitám, v ktorých na Slovensku pôsobíme. Chceme celoročne aktívne prispievať k tomu, aby boli čistejšie i krajšie, a to nielen pre našich kolegov, ale aj pre všetkých ľudí z nášho susedstva. Poďakovanie patrí všetkým kolegom Tesca, ktorí sa do tohtoročného jarného upratovania zapojili,“ uviedla manažérka CSR Tesca na Slovensku Katarína Pšenáková.


Snahou Tesca bolo zapojiť do pomoci životnému prostrediu čo najviac zamestnancov a podporiť aj iniciatívu Upratujem doma. Celkovo sa k upratovaniu pridalo zhruba 900 ľudí z centrálnej kancelárie, distribučných centier a predajní Tesco po celom Slovensku. Vysoká účasť kolegov potvrdila, že životné prostredie im nie je ľahostajné.


„Aj tento rok sme na Slovensko priniesli celosvetovú iniciatívu Svetového čistiaceho dňa, ktorá každý rok aktivizuje vyše 150 krajín a milióny dobrovoľníkov po celom svete v zbieraní odpadu v prírode, mestách či napríklad oceánoch. Pre aktuálnu situáciu sme sa zamerali na iniciatívu Upracme doma. Zapojiť taký počet zamestnancov a vyčistiť nielen okolie svojich prevádzok je skvelý počin v boji proti znečisťovaniu životného prostredia,“ povedala hlavná koordinátorka iniciatívy Upracme Slovensko Veronika Repiská.


Organizátori Upracme Slovensko majú za cieľ vyčistiť krajinu od čiernych skládok a voľne pohodených odpadkov. Okrem Celosvetového čistiaceho dňa organizujú aj ďalšie upratovania či menšie výzvy, ako napríklad tohtoročnú iniciatívu Upracme doma.


Zdroj: Tesco


(pp)

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk