KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

KAUFLAND CARD

BILLA otvorila novú predajňu v Komárne

Moderná predajňa, ktorá zákazníkom poskytne najvyšší komfort pri nakupovaní, je už 157. prevádzkou spoločnosti BILLA na Slovensku, a zároveň treťou predajňou v okresnom meste na slovensko-maďarskom pohraničí.

 

billa komarno

 


Spoločnosť BILLA pokračuje vo svojom pláne rekonštrukcie a modernizácie supermarketov, a tiež otváraní nových predajní. „V našej novej modernej predajni v Komárne prinášame zákazníkom najvyšší komfort pri nakupovaní a široký sortiment výrobkov za priaznivé ceny,“ povedala Kvetoslava Kirchnerová, hovorkyňa BILLA.


V novej komárňanskej predajni zákazníci nájdu široký sortiment výrobkov, od ovocia a zeleniny, cez denne pripravovaný chrumkavý chlieb a pečivo, mäsové výrobky, trvanlivé produkty, až po zdravé potraviny. V pulte s čerstvým mäsom si zákazníci môžu zakúpiť aj hovädzie a bravčové mäso, ktoré sa bude do predajne dovážať päťkrát do týždňa. Súčasťou supermarketu je aj teplý pult, ktorý ponúka široký výber hotových jedál. Zákazníci si v ňom okrem iného budú môcť každý deň vybrať z dvoch druhov chutných polievok, pričom ponuka v teplom pulte bude pravidelne obmieňaná.


„Naši zákazníci z Komárna a okolia sa v tejto predajni môžu tešiť aj na sezónne tovary, ktoré im aktuálne ponúkame napríklad v katalógu BILLA Italia. Ide o prémiové talianske šunky, tuniaky, cestoviny či vína. Náš nový supermarket tiež ponúka nepotravinový sortiment, okrem drogérie napríklad črepníkové a rezané kvety, a keďže sa blíži grilovacia sezóna, k dispozícii bude aj súvisiaci tovar,“ uviedla K. Kirchnerová.


V novom supermarkete BILLA v Komárne, ktorého predajná plocha predstavuje zhruba 980 m2, poslúži zákazníkom šesť pokladníc. Ak sa na nákup vyberú autom, k dispozícii je 40 parkovacích miest.


Zdroj: BILLA

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk