Kaufland 450x1010

Kaufland 450x1010

Kaufland

DATART sa pripravuje na vianočný nápor, posilňuje vlastnú dopravu

Predajca elektroniky DATART rozširuje svoj vozový park určený na rozvoz objednávok pred príchodom vianočnej sezóny. Reaguje tiež na aktuálnu pandemickú situáciu a zvyšujúci sa dopyt zákazníkov po DATART doprave, ktorý medziročne vykazuje za uplynulý štvrťrok takmer 35-percentný nárast.


,,Doplnili sme našu flotilu o päť dodávok so skriňovou nadstavbou, aby sme zaistili rovnakú dostupnosť aj mieru kvality služieb počas blížiacej sa vianočnej sezóny. Ide o vozidlá, ktoré poskytnú viac miesta na prevoz moderných a rozmernejších spotrebičov, ale tiež vyšší komfort aj pre jednotlivé posádky,“ hovorí Sabina Boudová, marketingová manažérka DATARTu. Predajca aktuálne disponuje piatimi depami na území Slovenska a celkom 21 vozidlami.


Zákazníkov, ktorí využívajú na doručenie svojich objednávok DATART dopravu, každým rokom pribúda. V porovnaní s minulým rokom vzrástol ich počet v uplynulom štvrťroku o takmer 35 percent.


,,Zákazníci si službu DATART doprava obľúbili, a to najmä pre jej komplexnosť. Tí, ktorí zvolia doručenie objednávky Prémiovou DATART dopravou, majú v cene vynesenie spotrebičov do bytu, kontrolu a inštaláciu produktov, a taktiež odvoz obalového materiálu a starých spotrebičov,“ vysvetľuje S. Boudová a dodáva, že prevádzkovanie vlastnej dopravy sa ukázalo ako správna voľba aj v čase prvej vlny pandémie.


Vodiči DATART dopravy sú vybavení dezinfekciou, rúškami a dodržujú prísne hygienické opatrenia. ,,Posádky pravidelne školíme a celkový dohľad nad dovozom objednávok nám umožňuje mať kontrolu nad kvalitou služieb,“ špecifikuje S. Boudová.


Hoci dopyt po doručení objednávok na adresu každoročne rastie, tento rok sa pod nárast podpisuje aj aktuálna pandemická situácia. ,,Prvá vlna pandémie spôsobila, že mnohí zákazníci, ktorí si doposiaľ objednávky vyzdvihovali v našich predajniach, volia radšej doručenie tovaru priamo domov. Vplyvom prísnych opatrení a strachu zákazníkov z nákazy nám niekoľkonásobne vzrástol celkový počet objednávok na adresu DATART dopravou i prepravnými spoločnosťami,“ hovorí S. Boudová.


Ukazuje sa, že opatrenia sa budú postupne sprísňovať aj počas druhej vlny pandémie. ,,Počítame, že reštrikcie budú mať za následok zvýšený nápor na prepravné spoločnosti, a to je ďalší dôvod, prečo sme pristúpili k rozšíreniu vozového parku. Zákazníci, ktorí využijú DATART dopravu, budú mať istotu, že im stihneme doručiť aj vianočné darčeky objednané na poslednú chvíľu,“ uzatvára marketingová manažérka DATARTu.


Zdroj: DATART

Video

V boji proti vírusom je úspešný UV ROBOT

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW