Terno už otvorilo sedem predajní po bývalej sieti Kačka

Predajne pod značkou Terno môžu už od minulého pondelka navštevovať zákazníci v Nitre a v Novom meste nad Váhom. V sobotu pribudli ďalšie tri predajne v Nových Zámkoch, v Púchove a v obci Neded.


Terno real estate plánuje postupne prevziať minimálne dve desiatky predajní a s nimi vrátiť prácu aj ďalším zhruba 150 pôvodným zamestnancom.


Terno na začiatku novembra otvorilo prvé dve predajne po bývalej Kačke v obciach Beluša a Pukanec. „Od tohto víkendu už máme celkovo sedem nových prevádzok pod našou značkou. Zákazníci tak môžu opäť navštevovať predajne a zamestnanci majú späť svoju prácu,“ hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Terno real estate Stanislav Čajka. V nových predajniach zákazníci nájdu ponuku produktov, na ktoré sú zvyknutí z obchodov značky Terno po celom Slovensku, a to najmä vysoký podiel slovenských potravín či ovocia a zeleniny vyššej kvality. Podľa S. Čajku sa však počet prevádzok, ktoré prejdú pod značku Terno, bude ešte zvyšovať.


„Plánujeme otvoriť minimálne dve desiatky predajní po odchádzajúcej sieti Kačka. Intenzívne pracujeme na tom, aby sme pod našu značku získali ďalšie obchody,“ hovorí S. Čajka. Celkovo tak prácu späť získa minimálne 150 bývalých zamestnancov skrachovanej siete, a to bez akejkoľvek podpory štátu. Dve nové predajne po bývalej sieti Kačka bude Terno otvárať každý týždeň až do 14. decembra. Po vianočnej prestávke bude s otváraním obchodov pokračovať v rovnakom tempe od 11. januára.


Pod spoločnosť Terno real estate patrí sieť potravín TERNO, Moja Samoška a od marca minulého roka aj nový koncept potravín KRAJ. „Do dnešného dňa sme otvorili už 18 predajní KRAJ. Aj KRAJ čaká ďalšia expanzia a plánujeme otvárať ďalšie predajne po celom Slovensku,“ dodáva S. Čajka.


Zdroj: Terno real estate

Video

New Retail Summit 2020 v 1 minúte

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW