FuzeTea Broskyňa a ruža bez cukru

Nápoje FuzeTea prinášajú spojenie zmesi čajového extraktu s príchuťou ovocia. Čajový extrakt je z udržateľných zdrojov a je certifikovaný Rainforest Alliance. Novinkou na trhu je osviežujúca príchuť, ktorá v sebe kombinuje čierny čaj, lahodné spojenie broskyne a netradičnú chuť ruže pre chvíle pokoja i vzrušenia.

 

fuzetea broskyna ruza v


Čierny čaj v kombinácii s broskyňou a ružou, navyše vo variante bez cukru, to je nová príchuť nápoja FuzeTea. „Obľuba nápojov FuzeTea u zákazníkov aj naďalej rastie, snažíme sa im preto prinášať nové a nevšedné príchute, ktoré reflektujú ich preferencie. Broskyňová príchuť je medzi ľadovými čajmi najobľúbenejšia, doplnená o odľahčenú chuť ruže a navyše variant bez cukru ponúka zdravšiu alternatívu tohto nápoja,“ hovorí Lukáš Topol, marketingový manažér značky FuzeTea Coca-Cola HBC ČR a SR.


Novinka je dostupná v dvoch verziách balenia – 0,5 litra a 1,5 litra. Nová príchuť prináša rafinované spojenie čierneho čaju, broskyne a nevšednú chuť ruže.


Nápoje FuzeTea majú najnovšie na svojej etikete QR kód, ktorý odkazuje na Coke aplikáciu, v ktorej môžu zákazníci hrať mini hry a súťažiť o zaujímavé ceny. Až do 20. marca totiž prebieha pri všetkých sýtených nealkoholických nápojoch z portfólia Coca-Cola Národná spotrebiteľská súťaž Marvel. Pod bielym viečkom nápojov FuzeTea nájdu súťažiaci promo kód, vďaka ktorému môžu v Coke aplikácii hrať o zaujímavé ceny.


Zdroj: Coca-Cola HBC ČR a SR

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk