Manufaktura uvádza sypané čaje

Česká značka Manufaktura uviedla na konci roku 2022 novinku – poctivé čajové zmesi, vyrobené z kvalitných surovín v ČR. Pätica sypaných čajov osloví vyváženou chuťou a spotrebitelia zrejme ocenia aj praktický znovu uzatvárateľný 100% recyklovateľný obal.

 

manufaktura caje23 v

 

DOMACÍ POHODA – sypaný ovocný čaj 70g

Ovocný čaj pre chvíle domácej pohody ukrýva v sebe poctivú porciu ovocia. Sušené ovocie možno nechať v čaji voľne plávať a vyskúšať jeho lahodnú chuť. Čaj podporí pocit domácej pohody, pomôže navodiť pocit relaxácie a odpočinku, spotrebitelia si ho môžu vychutnať aj vychladený, vo forme ľadového čaju.


Zloženie: šípky, kvet ibišteka, jablká, jahody, hrušky, marhule, škorica, baza

 

 

DOBRÉ RÁNO – sypaný ovocný čaj aromatizovaný 75g

Šálka tohto aromatizovaného čaju plného ovocia pomôže celkovému naladeniu do nového dňa. Jeho lahodnú chuť spotrebitelia ocenia aj behom dňa. Čaj príjemne zahreje, no chutí aj ako ľadový čaj.


Zloženie: jablka, šípky, baza, ostružiny, jahody, kvet sedmokrásky, kvet ruže

 

 

ŠÁLEK O PÁTÉ - Sypaný čierny čaj aromatizovaný, ochutený 60g

Čajový rituál pre každý deň inšpirovaný anglickým rituálom čaju o piatej. Zaujímavá kombinácia klasického čierneho čaju a aromatického korenia v čele so škoricou a klinčekom naštartuje telo aj myseľ. Obsahuje účinné látky, ktoré prispievajú k posilneniu obranyschopnosti organizmu. Odborníci z Manufaktury radia vyskúšať ho v kombinácii s medom, mliekom či smotanou. Podávať ho možno aj vychladený.


Zloženie: Pravý čierny čaj, kardamon, klinček, škorica, zázvor, červené korenie, biele korenie

 

 

SPÁNEK & RELAXACE - Sypaný bylinný čaj 30 g

Vyvážená kombinácia tradičných byliniek presvedčí svojimi účinkami a prekvapí príjemnou chuťou. Čaj napomáha zdravému spánku, podporuje pozitívnu náladu a relaxáciu, duševnú pohodu, normálnu funkciu dýchacieho systému a nervovej sústavy a celkovú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Tento čajový nápoj si môžu spotrebitelia vychutnať v rámci upokojujúceho rituálu pred spánkom.


Zloženie: kvet lipy, medovka, harmanček, mäta, chmeľ, levanduľa, sladké drievko

 

 

BYLINNÁ OČISTA - Sypaný bylinný čaj 30 g

Poctivý čistiaci bylinný čaj jemne a účinne napomáha očiste organizmu, dobrému tráveniu a posilneniu prirodzenej obranyschopnosti, podporuje vylučovanie škodlivých látok, prispieva k celkovej vitalite, žiarivej pleti, pevným nechtom a krásnym vlasom.


Zloženie: breza, sedmokráska, ostružina, púpava, slez

 

Manufaktura je 100% česká značka kozmetiky, doplnkov a dekorácií založená v roku 1991. Zakladá si na lokálnosti, tradíciách a šetrných receptúrach, ktoré sú plné prírody a krásnych vôní. Manufaktura netestuje svoje výrobky na zvieratách a väčšina jej kozmetických výrobkov je vhodná pre vegánov. Zákazníci môžu výrobky značky Manufaktura nakúpiť v sieti jej kamenných predajní alebo z pohodlia domova v e-shope manufaktura.sk.

 

Zdroj a foto: Manufaktura

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk