RAJO predstavuje novinky pre vegánov

Vegánska komunita neustále rastie, a to ako v zahraničí, tak aj u nás doma. K najčastejším dôvodom patrí snaha o zmenu životného štýlu, podporu zdravia, spestrenie a odľahčenie jedálnička alebo iné príčiny. Pre všetkých, ktorí sa vybrali rastlinnou cestou, RAJO pripravilo zaujímavé produkty na uľahčenie ich stravovania.

 

rajo vegan trio v

 

Vývoju rastlinných produktov sa tento výrobca na Slovensku venuje už viac ako 10 rokov. Aj vďaka tomu aktuálne prichádza s krémom á la mascarpone, krémom na varenie, alternatívou sprejovej šľahačky či rastlinného masla. Ich receptúra osloví každého, kto si chce spestriť svoj jedálniček o nové možnosti.


„K príprave vegánskych alternatív pre slovenského spotrebiteľa nás inšpirovali skúsenosti zákazníkov s našimi rastlinnými produktami na mnohých exportných trhoch. Teší nás, že si naše novinky rýchlo získali dôveru, a tiež mimoriadne pozitívne ohlasy ohľadne kvality, zloženia a chuti, ktorá zaujala nielen vegánov,“ hovorí Andrea Horváthová, produktová manažérka RAJO.


Všetky receptúry RAJO Vegan produktov sú 100 % rastlinné, čo potvrdzuje aj certifikát V-Label. Predstavujú ideálnu alternatívu živočíšnych mliečnych produktov pre vegánov, vegetariánov, flexitariánov či jednoducho ľudí preferujúcich rastlinnú stravu. Ich zloženie a vlastnosti umožňujú dopriať si klasické i moderné jedlá bez obmedzení.


• Unikátnym produktom na našom trhu je RAJO Vegan krém á la mascarpone, ktorý sa dá využiť v sladkej i slanej kuchyni. Krém získa po vyšľahaní jemnú konzistenciu.

 

• Vegan krém na varenie, vhodný do polievok, omáčok a na zapekané jedlá, sa môže pochváliť čistou receptúrou na báze ovsa bez stabilizátorov. Vďaka jeho neutrálnej chuti si ho možno dochutiť podľa vlastných preferencii a potrieb.


• Milovníkov viedenskej kávy poteší vegánsky topping v spreji. S obsahom tuku 15 % si chuť klasickej sprejovej šľahačky užije každý bez výčitiek.


• Vegánska alternatíva masla je ideálna na prípravu nátierok alebo do pečenia. Vyrobená na báze repkového, kokosového a bambuckého tuku sa ľahko rozotiera a prekvapí svojou jemnou maslovou chuťou.

 

Zdroj: RAJO

 

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk