Značka GERBER predstavila 100 % rastlinný rad bio príkrmov

 

Značka z portfólia potravinového gigantu Nestlé tak reaguje na aktuálne trendy v oblasti stravovania a snaží sa vyjsť v ústrety aj tým, ktorí doma preferujú rastlinnú stravu. Všetky výrobky GERBER Organic spĺňajú podmienky ekologického poľnohospodárstva, vďaka čomu sú certifikované ako bio.


Zákazníci v produktovom rade GERBER Organic nájdu vegánske príkrmy, rastlinné dezerty, nemliečne kaše, chrumky aj ovocné kapsičky.


Rastlinné príkrmy

Receptúra týchto 100 % rastlinných príkrmov je prispôsobená veku bábätka a vďaka obsahu strukovín bohatých na vlákninu a bielkoviny dostane dieťa všetko potrebné pre svoj správny vývoj.
Príkrmy sú dostupné v príchutiach - ratatouille s makarónmi, biele fazuľky s batátmi a quinoou, cícer s paradajkovou omáčkou a mrkvou, lahodná tekvica s fazuľkami a paštrnákom.

 

gerber prikrmy mix v

 

Klasické príkrmy

Príkrmy pre malých milovníkov mäsa sú v predaji v 4 rôznych príchutiach. Napomôžu skúmaniu nových a ozajstných chutí. Majú vyvážené zloženie, v príkrmoch nechýba kvapka extra panenského olivového oleja.
Zákazníci si môžu vybrať z príchutí - brokolica s hráškom a morčacím mäsom, hrášok a zemiaky s kuracím mäsom, mrkva a paradajka s morčacím mäsom, zemiaky s mrkvou, paradajkou a teľacím mäsom

 

100 % rastlinné dezerty s kokosovým mliekom

Chutnou ale zároveň zdravou desiatou pre deti sú jemné dezerty s kokosovým mliekom a exotickým ovocím. 100 % rastlinné zloženie bez pridaného cukru si môže získať aj ostatných členov rodiny, ktorí sa snažia znižovať spotrebu mäsa a žiť svoj život udržateľnejším spôsobom.
Dezerty sú v ponuke v príchutiach - mango a kiwi s kokosovým mliekom, ananás a jablko s kokosovým mliekom

 

Nemliečne kaše

Vďaka nemliečnemu zloženiu sú kaše GERBER Organic ľahko stráviteľné a vhodné ako prvé príkrmy. Okrem obľúbenej vanilky si deti môže získať aj príchuť v podobe sušienky. Kaše sú prirodzene sladkasté vďaka špeciálnemu procesu výroby, takže uspokoja chuťové poháriky dieťaťa, aj keď neobsahujú žiadny pridaný cukor. Kaše sú zložené z celozrnných obilnín bio kvality a sú obohatené o železo a vitamín C.
Kaše sú dostupné v príchutiach – vanilka, sušienka

 

gerber kase mix v

 

Chrumky

Sú vhodnou desiatou do kočíka. Pečené chrumky v tvare hviezdičiek sú ľahko rozpustné v ústach. Vďaka svojmu tvaru dobre padnú do malých detských rúk a pomáhajú tak budovať väčšiu samostatnosť pri jedení.
Chrumky sú v ponuke v príchutiach mango, banán, malina a banán, mrkva a pomaranč, arašidy

 

gerber chrumky mix v

  

Kapsičky

Ovocné kapsičky v deväťdesiat gramovom balení sú osvedčená záchrana na cestách mimo domova. Sú vyrobené z ručne zozbieraného bio ovocia. Prirodzené dozrievanie ovocia zabezpečuje, že kapsičky sú sladké aj bez pridaného cukru.
Zákazníci majú na výber z príchutí hruška, mango, hruška + jablko +banán, jablko + banán + čučoriedka + černica

 

Značka GERBER vznikla v roku 1927 v USA ako nápad Dorothy Gerber, ktorá sa pri príprave domácich príkrmov pre svoju dcéru rozhodla využiť podnik svojho manžela, továreň na konzervy a začala tak vo veľkom vyrábať konzervované príkrmy pre batoľatá. Tie dnes pod značkou GERBER možno nájsť v desiatkach krajín sveta. V USA tvoria produkty GERBER skoro tri štvrtiny všetkých ročne predaných detských príkrmov.

 

Zdroj a foto: Nestlé

 

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk