Značka Heffron uvádza štyri rumové novinky

Palírna U Zeleného stromu, najstaršia pálenica v Európe, rozširuje portfólio svojej značky Heffron o dva rumy a dva ochutené elixíry.

 

heffron rum v

 

Heffron 5YO RUM
Starostlivo vybrané sudy po bourbone, v ktorých zrela každá kvapka panamského rumu počas piatich rokov, vtlačili nápoju jedinečný charakter. Vlastnosti najlepšie vyniknú pri izbovej teplote, kedy dominuje suchšia chuť s výraznými drevitými tónmi a dozvukmi tropického ovocia.


Heffron 10YO RUM
Každá kvapka rumu Heffron 10YO zrela v sudoch po sherry, bourbone a koňaku počas desiatich rokov. Každý sud mal možnosť vtlačiť tomuto rumu svoju jedinečnosť. Výsledkom je majstrovské dielo, ktoré v sebe nesie dokonale vyváženú paletu chuťových tónov a vôní. Vlastnosti toho nápoja najlepšie vyniknú pri izbovej teplote a z pohára tulipánového tvaru.


Heffron Coffee
Jedinečné spojenie kvalitného panamského rumu a výberovej, čerstvo praženej kávy umožnilo vznik elixíru Heffron Coffee. Spája sa v ňom príjemná a typická vôňa kávy s tónmi vanilky a karamelu. Najprv upúta sladkastá kávová chuť, nasleduje chuť sprevádzaná typickými drevitými tónmi a príjemným hrejivým záverom.


Heffron Coconut
Úplne nový chuťový zážitok prináša elixír Heffron Coconut, ktorý vznikol spojením kvalitného panamského rumu a sviežich kokosov z vybraných oblastí Karibiku. Spája sa v ňom čerstvá kokosová vôňa s tónmi vanilky a karamelu. Najprv upúta sladkastá chuť kokosu, ktorá je nasledovaná pre rum typickými drevitými tónmi a príjemným hrejivým záverom.

 

Palírna U Zeleného stromu

 

PR

 

Video

Retail Summit 2021 v 100 sekundách

Retail Podcast

Category Management 2: Koho zapojiť do vytvárania plánogramu

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk