Pracia novinka v obale s menším obsahom plastov

Henkel prichádza na trh s revolučnou novinkou. Svojim zákazníkom ponúka novú generáciu pracieho prostriedku v podobe Persil Eco Power Bars – pracích tabliet v 100 % biologicky odbúrateľnom obale z recyklovaného papiera. Čistiaca sila tabliet preniká hlboko do vlákien a zanecháva bielizeň žiarivo čistú.

 

persil eco power bars


Tablety Persil Eco Power Bars kombinujú v sebe tri silné benefity, ktoré zaručia účinné pranie s novým udržateľným štandardom. Prvým z nich je ekologické balenie, ktoré vyrobené je z recyklovaného papiera. Balenie pracích tabliet obsahuje až o 97 % menej plastu*.


Druhý benefit ponúka hĺbkové čistenie bielizne. Precízna pracia sila tabliet Persil Eco Power Bars účinkuje už pri teplote od 20 °C. Rýchlo sa rozpúšťajú, takže nezanechávajú zvyšky pracieho prášku. Odstraňujú i ťažko odstrániteľné škvrny od vína, make-upu, jedla a aj mastné fľaky.

 

Tretí benefit predstavuje kompaktnosť a jednoduché dávkovanie – vďaka minimalistickému baleniu sú tablety ľahko prenosné, jednoducho sa používajú a dávkujú, pretože pred praním nie je nutné odstraňovať ochranný obal. Každé balenie obsahuje pracie tablety, ktoré sú jednotlivo zabalené vo vode rozpustnej fólii.

 

Pri praní normálnej dávky bielizne postačí vložiť jednu tabletu do bubna práčky, pri veľkom objeme bielizne alebo pri silne znečistenom oblečení treba použiť dve tablety. Vložiť ich treba do zadnej časti bubna práčky, pridať bielizeň a už len stačí spustiť zvolený program.

 

Zelené balenie tabliet je určené na univerzálne pranie a fialové balenie je určené na farebnú bielizeň. Vybrať sa dá z troch veľkostí balenia – 10, 30, 45 tabliet.

 

* Na praciu dávku v porovnaní s balením od tekutého pracieho prostriedku


Zdroj a foto: Henkel
PR

 

Video

Retail Summit 2021 v 100 sekundách

Retail Podcast

Category Management 2: Koho zapojiť do vytvárania plánogramu

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk