kaufland

kaufland veggie banner l

kaufland

KetoMix prichádza na trh s novým radom potravín

Pod značkou DailyMix svojím zákazníkom ponúka pestrú škálu low carb (nízkosacharidových) jedál. Sú vhodné predovšetkým pre tých, ktorí sa rozhodli strážiť si príjem cukru.

 

DM mockup balicek ranajky


„Značka DailyMix je určená pre všetkých nadšencov low carb stravovania, ale aj pre tých, ktorí si chcú dať napríklad len zdravú desiatu,“ hovorí marketingová riaditeľka značky KetoMix Eva Sroka. „Ponuku výrobkov plánujeme neustále rozširovať. Nízkosacharidové stravovanie totiž pomáha nielen pri chudnutí a udržiavaní váhy, ale dokáže zároveň pozitívne ovplyvniť zdravotný stav,“ dodáva E. Sroka.


DailyMix predstavuje nízkosacharidovú alternatívu bežných potravín. Výrobky neobsahujú žiadny cukor, a ak sú dosládzané, tak prírodnou alternatívou – napríklad stéviou. Ponuka je pestrá – od proteínových kaší, palaciniek alebo granoly na raňajky, cez desiate vo forme ovocných pyré, smoothie či sušených mias, nevynímajúc proteínové omelety, polievky, cestoviny a rizoto vo forme hlavných jedál. Zákazník pod značkou DailyMix nájde aj rôzne nízkosacharidové dresingy a omáčky alebo orieškové krémy.


Zdroj: KetoMix

 

Video

Prvé ohlasy spotrebiteľov na recykláciu plastov

Retail Podcast

Category Management 2: Koho zapojiť do vytvárania plánogramu

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk