kaufland

kaufland veggie banner l

kaufland

Značka Baker Street uvádza jesenné novinky

V portfóliu značky pribudol aktuálne kváskový makový závin, ktorý je bez E-čiek a konzervačných látok. Rovnakým statusom sa môžu pochváliť aj ďalšie výrobky - kváskový toastový chlieb s maslom a sladká vianočka.


Kváskový makový závin

 

baker street kvaskovy makovy zavin

 

Výrobok obsahuje až 60 % náplne. Je pripravený z pšeničného kvásku a vláčne cesto na závin zreje 20 hodín.Prémiový toast s chuťou masla

 

baker street toast


Mäkká striedka, jemná a maslová chuť, z pšeničného kvásku a s plnou chuťou vďaka dlhému zreniu cesta – to je nový ručne pripravovaný kváskový toastový chlieb prémiovej kvality.Vianočka plná spomienok

 

baker street vianocka


Čo si predstavíte, keď sa povie vianočka? Chvíle pohody pri rannej káve s jemnou, sladkou a ručne pletenou vianočkou, ktorá sa rozplýva na jazyku? Taká je nová kvásková vianočka s maslom.


 

Kváskové výrobky sú obrovským hitom posledných mesiacov. Pekársky kvások je prirodzene nakvasená – fermentovaná – ražná múka a voda. Stačí iba zmiešať rovnaký pomer týchto dvoch ingrediencií. Potom začne kvasenie, ktoré by malo trvať asi 9 hodín. Pri ňom vznikajú kyseliny octová a mliečna, vďaka ktorým si chlieb zachováva svoju chlebovú arómu. Tie ho potom chránia aj pred plesňami. To je dôvod, prečo je kváskový chlieb trvanlivejší. Ďalšou veľmi dôležitou výhodou je jeho lepšia stráviteľnosť pre ľudský organizmus. Kvások vzniká dokonalým rozkladom obilných štruktúr a vďaka tomu je potom správne nakysnutý bochník aj ľahšie stráviteľný.


Zdroj a foto: Penam

 

Video

Prvé ohlasy spotrebiteľov na recykláciu plastov

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk