Nestlé predstavuje tyčinky s benefitmi

Margot Plus s 18 % proteínu

 

margot protein m

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nutrične vylepšená verzia obľúbenej tyčinky Margot obsahuje 18 % proteínu a o 30 % menej cukru. Je bohatá na vlákninu a úplne bez lepku. Hodí sa ako doplnok športovej aktivity, pri práci, učení, cestovaní.

 

 

DELI Protein s proteínu

 

DELI protein tycinka kakao

DELI protein tycinka merunka

 

Novinka DELI protein s vysokým obsahom bielkovín je dostupná vo variante Kakao v čokoláde a Marhuľa v čokoláde. Tyčinka kombinuje lahodnú chuť s dostatočným množstvom proteínu, je bohatá na vlákninu a neobsahuje lepok. Navyše je zaliata horkou čokoládou Orion. Vhodná je nielen pre športovcov a výletníkov, ale aj pre celiatikov.

 


Dlhodobo pozorujeme nedostatok chutných a nutrične zaujímavých tyčiniek na našom trhu. Preto sme sa rozhodli spojiť obľúbenú chuť klasických Orion tyčiniek a pridať do ich zloženia toľko vyhľadávaný proteín. Vďaka tomu sme v Margot Plus a DELI Protein docielili nutrične vylepšené zloženie. Tyčinky tak zaručene zasýtia, navyše podporia vaše snahy o dodržanie novoročných predsavzatí a zároveň si na nich aj skvele pochutíte,“  hovorí Martin Jiruška, brand manažér spoločnosti Nestlé SK/CZ.

 

 

 Zdroj: Nestlé

 

 

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk