Nové obrúsky Colour Catcher chránia oblečenie aj prírodu

 

Farebné oblečenie je príjemným spestrením šatníka počas každej sezóny. Starostlivosť oň však môže byť náročná. Najmä pokiaľ ide o dôkladné triedenie a ochranu pred zafarbením počas prania. Aby sa predišlo rôznym nehodám, spoločnosť Henkel ponúka obrúsky na pranie Colour Catcher. Teraz aj v eko verzii. Obrúsky tak nechránia len oblečenie, ale sú tiež šetrné k životnému prostrediu.

 

colour catcher


S obrúskami Colour Catcher je starostlivosť o farebné oblečenie hračkou. Počas prania ochránia jednotlivé kúsky od zafarbenia, keďže vďaka svojej patentovanej technológii pôsobia ako magnet a uvoľnenú farbu na seba zachytia.

 

Pracie obrúsky Colour Catcher ECO neobsahujú žiadne parfumy a sú kompostovateľné. Navyše, vlákna sú zo 100% prírodného pôvodu a obal obsahuje prírodnú trávu, aby sa pri ich výrobe znížila spotreba vody, ušetrilo viac energie a spotrebovalo menej emisií CO2 (vs. buničina alebo drevo). Spoločnosť Henkel týmto krokom nadväzuje na svoj záväzok k udržateľnosti.


Obrúsky Colour Catcher ECO sa vlastnosťami ničím nelíšia od obrúskov Colour Catcher*. Majú v sebe kladný náboj, pričom rozpustené farbivá z farebnej bielizne sú nabité záporne. Vďaka pokrokovej technológií, Colour Catcher ECO priťahuje voľné farbivá, ktoré sú uvoľnené do pracieho roztoku. Obrúsok sa jednoducho správa ako magnet: pritiahne a udrží akékoľvek farbivá, uvoľnené z praných textílií do vody.

 

Obrúsky fungujú ako prevencia nehôd pri praní. Zároveň chránia farby pred ich zošednutím. Navyše, nemusíte sa obávať žiadnych chemikálií. Celá alchýmia je založená na fyzikálnom princípe. Obrúsky sú vyrobené zo 100% prírodného materiálu a po praní ich môžete jednoducho zahodiť do koša na papier, keďže sú recyklovateľné.


Zdroj: Henkel

 

Video

Vitajte vo svete MINIT... robíme Váš deň krajším

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk