Kakaové mlieko GRANKO s minimom cukru

Značka GRANKO prichádza s novinkou v podobe Kakaového mlieka GRANKO. Studená forma obľúbeného kakaového nápoja obsahuje o 30% menej cukru oproti priemernému množstvu cukru v ostatných kakaových mliečnych nápojoch na našom trhu.


GRANKO je dlhodobo obľúbené rozpustné kakao na slovenskom i českom trhu so stabilným 90% podielom vo svojej kategórii.

 

granko 30 v


Značka s touto novinkou vstupuje do kategórie hotových ochutených mliečnych nápojov. „Ide o produkt, ktorý vyniká predovšetkým príjemne odľahčenou kakaovou chuťou a kvalitnou receptúrou. Okrem najnižšieho percenta pridaného cukru, v porovnaní s podobnými produktami na našom trhu, obsahuje aj vápnik, v populácii často nedostačujúci vitamín D a iné minerály podporujúce normálny rast a vývoj kostí detí, imunitný systém, pamäť a koncentráciu,“ povedala Eva Rybová, Senior Brand Manager Nestlé Česko a Slovensko.


Kakaové mlieko GRANKO si možno zabaliť do batohu na cesty, do školy, na tréning alebo na rodinné výlety. Novinka je bez umelých sladidiel, arómy a s iba 2% pridaného cukru. Vo vychladenom stave poskytne osvieženie v horúcich letných mesiacoch. Novinka bude k dispozícii v maloobchodných reťazcoch, tradičných menších i internetových obchodoch a na čerpacích staniciach.


Škatuľka nového kakaového nápoja GRANKO bola vyrobená v dvoch dizajnových variantoch, ktoré buď vysvetľujú význam pridaných vitamínov a minerálov, alebo učia, ako sa dá jednoducho obal i slamka recyklovať. Slamka, ktorá je súčasťou každého balenia je 100%-ne recyklovateľná.

 

Zdroj: Nestlé

 

Video

New Retail Summit 2020 v 1 minúte

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW